18 yorum gelmiş

 1. senayatilgan

  Ahh bir ben giremedim bu yakalara hep istedim ama sezonu bitince başlarım herhalde :) Çok şık olmuş Olala :) Sadece yakanın söküldüğü yerdeki ipcikleri toparlasan perfect :)

 2. olalabyofelyanzn

  Valla paylaşımların çok hoş… Bende uzun zamandır istiyordum denedim ilk kez. Çokta zevkli açıkçası… Hatta bir tane daha yaptım. O da çiçekli onun da fotoğrafını paylaşırım. Pek tatlı duruyor… Özellikle düz bir bluz veya elbise üzerine hatta gece için ideal… Bir bileklik veya şık bir yüzükle tamamdır:D

 3. duygun

  Hadi yaaa ne güzel denk gelmiş :) Blogumu da beğendiğine çok sevindim cnm ben de şimdi senin o süper kolylerine bakıyordum :) o Louis Vitton lara aşık oldum zaten ben de takipçinim canım irtibatı kesmeyelim ;)

 4. olalabyofelyanzn

  Tabiki çok teşekkür ederim ben de beğenmene sevindim… Ay evet onlar çok komik oldular… Bende öyle kendimce eğlenceli şeyler yapıyorum işte hem de kendimi eğlendiriyorum. Facebooktan istediğin zaman ulaşabilirsin…. :)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
olalabyofelyanzn

Polimer kille minyatür takılar üzerine uğraşmaktayım. Bunun yanında polimer kilden otantik ve retro aksesuarlarda yapıyorum. Ayrıca keçe işleri ile de çeşitli takı ve ev dekorasyonu üzerine çalışmalar yapıyorum...