Yakma çiçekli kolye ve keçe nazarlık

-

yakma-cicek-modelleri
Sömestr tatilinde 10 gün kadar Yalova’daydık. Tatile giderken yanıma fazla malzeme almamaya, biraz bünyeyi tatil ettirmeye karar verdim ve sadece yakma çiçek malzemelerimi aldım yanıma. Ne büyük hata etmişim, ne zor geldi bu çiçekleri yaptıktan sonra arta kalan zamanda öyle boş boş kalakalmak. Bir kez daha anladım ki, benim bünyem bu işlerle uğraşırken tatilde asıl :)

Bu güzel çiçekleri çantalarımı süslemek için kullanıyorum, arkalarına aparat takarak broş yapıyorum, aşağıdaki gibi kolyeler yapıyorum, bazen paket süslemede bile kullanıyorum ;) Yani “kenarda çiçeğin olsun, ille yerini bulur” diyorum :)

yakma-cicekli-kolye-modelleri
Kolye için yaptığım çiçekleri daha minik minik hazırladım, aralarına inciler dizdim, gayet kolay yapması ;)

keceden-at-nali-nazarlik-modelleri
Yok, nazarlığı tatilde yapmadım, eve döndükten sonra bir arkadaşım için hazırladım. Nazarlık sevdam öyle büyük ki hiç bıkmadım, bıkmayacağım da sanırım ;)

Blogumda biraz da tatili anlattım ;)

esencan

İki çocuklu bir anneyim, çalışıyorum. İş ve çocuklar dışında kalan zamanlarımı keyif aldığım hobilerimle değerlendiriyorum... Keyif almak ve keyif vermek için yaşıyorum... Son zamanlarda keçelerle takılsam da ilk ve en büyük aşkın kanaviçe...

Bir Cevap Yazın