yapraklı çerçeve

-

Yapraklı çerçevemde mula eskitme kullandım. Önce koyu kahverengiyle boyadım çerçeveyi. Mumladıktan sonra üzerine beyazla boyadım. Kuruduktan sonra zımparaladım ve yaprakları yapıştırdım.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

12 yorum gelmiş

  1. adadenizi

    aslimavi saol. Desen çok yoğun olunca boğuluyor gibi gelir bana. Tabiki desenine göre değişir ama…alonenes haklısın. Seninkini önce yapılmıştı. Bu yaprakları çok sevdim ben kullanacağım daha. Ama elimde başka işler var, boyamaya ara verdim şimdilik…mavisofra ben de lolipu arkadaşımızdan öğrendim bunu. Önce koyu bir renge boyuyorsun ahşabı. Kuruyunca bildiğin mumu boyalı kısımlara sürüyorsun. Sonra açık bir renkle yeniden kaptana kadar boyuyorsun. İyice kuruduktan sonra zımpara ile objeye eski görüntüsü veriyorsun.

  2. Fadis

    Ellerine sağlık canım, ben bu peçete yapıştırma işini beceremedim daha, üstelik istediğim desenleri de bulamıyorum. Harika olmuş.

  3. adadenizi

    Fadiş ben de o kadar iyi sayılmam aslında. Yavaş yavaş öğreniyorum. Ben peçeteleri de marketlerde denk geldikçe alıyorum işte. Aslında bir gün kemeraltı yapalım şöyle hobi market gezme olayına girelim:))

Bir Cevap Yazın