Cumartesi, Ekim 22, 2016
Yapraktan Gül Yapımı

Yapraktan Gül Yapımı

10

elişi çalışmaları
Yapraklardan gül yapımı. Çok estetik ve de dekoratif. Aynı teknikle kağıttan da gül yapılabilir. Yapım aşamaları burada.

elişi çalışmaları

elişi çalışmaları

10 YORUMLAR

  1. sayın zulaltan, allahtan doktoramı endemik bitki türleri üzerine yapmışım da bu yaprakların akçaağaç’a ait olduğu bilgisini verebiliyorum. ha, latincesini de yazarım ama ukala derler, eşşek derler, kibir kumkuması derler. alemin ağzı torba diil ki büzesin . di mi ama ?

  2. ee işte olmayınca olmuyor. hem ne gerek var her şeyi bilmeye? ben senin gibi örgü örsem takı yapsam teeey teeey. neyse bir hikaye yazayım beri aklımda kaldığınca: efenim albert abimiz bi gün bir konferansa gider. gastecinin biri: siz dünyanın en akıllı adamısınız söyleyin bakalım 54122300×2255466 kaç eder. albert abi cebinden bir hesap makinesi çıkarır ve sonucu söyler. ardından bir diğer gasteci de filan filan filanın filanı nedir die sorar. albert abimiz, “bunu bilmiyorum ama bunu bilen birine ulaşmam 5 dakika sürer” diye cevaplamış. hülasa efenim, bilgiye ulaşmak önemli. onu bil bunu bil şunu bil nereye kadar? yemek yapmayı bil, çamaşır yıkamayı bil, transfer yapmayı, ütü yapmayı ilk yardımı bil..bil allah bil . cehalet mutluluktur diye bağlayayım zira sündü bu ileti.

  3. belli olmaz bilginin lazım olacağı yerde var sonra zehirli bir bitkiyi şifa niyetine içip öbür tarafa gitmekte var :) hayatta kalmayı sağlayacak kadar bilgi yeter o zaman :)