Çarşamba, Ekim 26, 2016
Yarış arabası temalı kapı süsü

Yarış arabası temalı kapı süsü

8

keçe kapı süsü
Vın-vıııııın… yarış başlasın :) Eylem Hanım’ın 1. siparişi, oğlu Ayaz için yarış arabası temalı bir keçe kapı süsü oldu. Minik yarışçı çocuk yarış tulumu giymiş olmalıymış vs. Sadece tulumla kalmadım, can emniyeti için camlı bir kask da yaptım ona :) Keçeden 5 adet yarış arabası modeli diktim, bayraklarla süsledim. İsim tabelası süslemesinde aradığım ve zor bulduğum yarış arabası ve bayrak temalı düğme setiyle tamamladım. Arabalı kapı süsü ya da diğer kapı süsü çeşitleri görmek için yeni bloguma ve facebook sayfasına göz atabilirsiniz. 100 % sevgiyle yaptım.

keçe kapı süsü

keçe kapı süsü

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

8 YORUMLAR

  1. sağ olun… yarış araba modelini nasıl yapacağımla ilgili ufak bi fikrim yokken, temaya uygun bir kapı süsü hazırlayabildim işte :)