Salı, Mayıs 23, 2017
yaşasın şallar ve şal severler

17 YORUMLAR

  1. Bahar Hanım sitesinde yapılışı çok güzel açıklıyor. Motifmatik denen bir örgü aparatıyla yapılıyor motifler. Yapımı çok zevkli. Ben geçen sene çok şal yaptım bu aparatla. Sonra anneciğim yazın birkaç hediye yaptırınca işkenceye dönüştü hobim. Sonuç artık elime almıyorum.

  2. sağolun arkadaşlar yokluğumda ne çok yorum gelmiş böyle valla mutlu oldumsevgili ozlavinya DenDenAk çok güzel açıklamış Nako’nun renkli angoralarına verilmiş isim ama şal da bir aletle yapılıyorsevgili DenDenAk şu anda dördüncüsü elimde bende yavaş yavaş sıkılmaya başladım galiba :))sevgili gulseyhan gunesedogru adadenizi ve Daliya çok teşekkürler :))

  3. valla uğraştırıcı olmş..artık çok çafcaflı modellerin kullanımı azaldı..bende birkaç tane yapmıştım kullanamadım..pardesü kullanan birine verdim..elinize sağlık..

  4. sevgili 09zuzu bende daha hiçbirini kulanamadım dersem inanır msın:) bunları kullanmak için şööööle konu komşu gezmesi falan olması gerekiyor bende çalıştığım için gidemiyorum kimseye.. şimdilik hepsi arşivleniyor zamanı gelince kullanılacak :)

  5. kriciğim sağol blogunu kapattın kapatalı görüşemez olduk neredeyse mutlu etti beni seni burada görmek…valla ne desen haklısın sevgili özden elimde bi tane var bitmek üzere artık son :))