Perşembe, Ekim 27, 2016
YATAĞIMDA MENEKŞELER AÇTI

YATAĞIMDA MENEKŞELER AÇTI

31

Yine yıllar önce yaptığımız örtülerimizden biri daha. Menekşeleri pike kumaşının üzerine aplike tekniği ile yapıp altınada kabarık durması için elyaf yerleştirdik. Sonrasında ise yorganlama yaptık. Kenarlarındaki yaprakları ise yine aplike çalıştık. Beğenilerinize sunuyorum.( Galiba şimdiden baharı ve yazı özledim:)) Nerede baharı, yazı hatırlatan bir çalışmam var o geliyor aklıma yayınlamak için.)

31 YORUMLAR

  1. Çalışma da renkler de çok hoş yine, ellerinize sağlık.Yazı özlemeyen var mıdır ki? Hele bu sene malum grip yüzünden dörtgözle bekliyoruz gözünü sevdiğimin baharını.

  2. yeşiller olmazsa çiçekler kendini göstermez bence,ben de menekşeleri çok severim ,seramikle çok çalışmıştım yıllar önceeline sağlık yamalıbohça

    Bu da benden sana gelsin

  3. bayıldım, bayıldım…Bu çalışmayı yıllar önce yaptığınızı yazmışsınız, menekşenin deseni elinizde varsa ve gönderebilirseniz çok sevinirim, ellerinize sağlık.

  4. Harikasın sen yamalım, her zaman sabrına ve becerine hayrandım, bu çalışmanı görünce hayranlığım bir kat daha arttı. Ellerine sağlık…

  5. Noblesse çok teşekkür ederim. Elbette seve seve gönderirim. Desen kalıplarımın içinde mutlaka duruyordur. Siz postaneden adresenizi yazarsanız gönderirim.

  6. Özleyin diye görünmüyorum işte:))) Ben öyle eserekliyim işte, bakarsın burdan hiç çıkmam, sonra sıkılır, hiç girmem:))) Estiler geldim. Sana katılmayı da özlemişim beee:D İlgin için teşekkür ederim canım, çok incesin. Öptümmm kocaman yamalım benim.