Yatak başlığı yenileme – mobilya kaplama

-

mobilya kaplama
Doğa Hanım’ın eski yatak başlığı. Hep boyanarak zımparalanarak yenilenecek değil ya, kumaş kaplama ile de gayet güzel oldu. Buyrun burdan bakın.

mobilya kaplama

3 yorum gelmiş

  1. reyhankarakas

    çok güzel olmuş bende 2 sene önce kızım odası için aldığım 3 kapılı 2 çekmeceli dolabı ve kütüphaneyi beyaza boyadım zaman aldı fakat çok güzel oldu yanınada ıkea dan beyazrenk te ferforje büyüyen yatak aldım okul başlayıncada beyaz renkte çalışma masası aldımmıydı genç odası tamamdır. :))

  2. tabiatana

    Ellerinize sağlık :) mobilya boyamayı bende istiyorum ama cesaret edemiyorum doğrusu. Eğer bloğunuzda varsa şimdi uğrayıp bakmak isterim :)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
tabiatana

Bak ben ne yaptım :)

Koltuk kılıfı nasıl dikilir?

| | 3 Yorum

Bütün detayları ile bir koltuk kılıfı nasıl dikilir merak mı ediyorsunuz? Adım adım anlattım, size de adım adım okumak ve isterseniz uygulamak kalsın diye. İşte aşamalar… Öncelikle, koltukların iyice bir ölçüsünü...

Bir kış masalı temalı sandalye kılıfı

| | 2 Yorum

Eski bir sandalyem vardı. Önce zımparaladım sonra sprey boya ile boyadım. Elbisesini diktim ve giydirdim. Sonra başladım masalımızın resmini yapmaya. Sınıf öğretmenliğimden biliyorum ki, bir resimde güneş ve bulut olmazsa...