yatak odası lambam

-

Bu da yatak odası lambam. Benim yatak odasında bordonun hakimiyeti var. O yüzden bordo iple yaptım lambamı. Tel kısmı satın aldım. Üzerine motifler örüp, tutturdum. Uç kısmını da tüylü iplerle yaptım, havası olsun diye

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

13 yorum gelmiş

  1. güzel bir el emeği,ama lamba uzun süre yanınca o orlondan yapılan ip erimez mi?iplerin aralarına boncuklar konularak daha süslü bir hava verilebilirdi.renginin kırmızı olması yatak odasında kullanışlı olabilir ayrıca renginin kırmızı olması lamba yanınca odanın duvarlarında fantezik bir hava oluşturur.tekrar söylüyorum yaratıcı,hoş,güzel ELLERİNİZE SAĞLIK..

  2. adadenizi

    teşekkür ederim. evet yanınca hoş oldu. ama yünler biraz ışığı engellediği için loş bir hava oldu. buss yanma korkum olmadı. çok uzun süre açık kalmıyor. yani bir sıkıntı olursa kokar sanırım, hemen müdahale şansım olur.

  3. yalnzben83

    çok güzel olmuş. bende yapacağım bundan tellerden bir bulabilsem. ah ah ah :) aslında bulurum ama gidip almaya erinmesem.

  4. adadenizi

    tüy havası var ama o ipte. şu sakallı ip tarzı birşeydi. Aslında ben kokoş şeyleri çok sevmem ama bu lambada gözüme batmadı

Bir Cevap Yazın