Pazartesi, Ekim 24, 2016
YAZ YARIŞMASI”BİR TEPSİ DOLUSU YAZ”

YAZ YARIŞMASI”BİR TEPSİ DOLUSU YAZ”

85
camlı tepsi
camlı tepsi

Baktım tepsim bana kötü kötü bakıyor ben yazla ilgili değilmiyim sanki diyerek .Bende onun için onuda katmaya karar verdim .Bu sene tatile gidemedim ya bu yarışmada üstüne tuz biber oldu.Ev deniz kabuklarından ve balıklardan geçilmez oldu.Tepsi ile bir fincan kahve(hani 40 yıl hatırı var ya ondan) ya da soğuk birşeyler ikram edeyim.Teknik aynı sandal sefasında yaptığım gibi deniz canlıları hazırladım.Tepsinin kenarları tutkal ve alçı ile hazırladığım karışımla yaptım.Eskitmesini yaptım deniz kabuklarını ve balıklarını yapıştırdım.süslemelerini yaptım.Vernikledim.Camlı bir tepsi bu ama resimde parlamasın diye camı takmadım.

85 YORUMLAR

 1. Bengi abla teşekkür ediyorum beğenmene sevindim aynı figürler sandal sefasında da var ordan da bi tutma bekliyorum o zaman :))Sana ne ikram edeyim.

 2. Bu tabloyu ben önce de görüp tutmadim mi? Alla alla sasirdim yaw. Hatta yorum bile eklemistim:) Biri bana guvvatli bi tokat atsin…

 3. xNicox tutma ve yorum için teşekkürler.O bir önceki tuttuğun tabloydu bu tepsi ama figürler aynı bu onun kardeşi tokata gerek yok yani. :)

 4. ellerinize sağlık çok güzel bir çalışma olmuş dantel işler gibi işlemişsiniz bu tepsiden çay ,kahve içmek çok zevkli olurdu herhalde insanın içi açılıyor . başarılarınızın devamını dilerim

 5. nrhnmrl diyor ki;xNicox tutma ve yorum için teşekkürler.O bir önceki tuttuğun tabloydu bu tepsi ama figürler aynı bu onun kardeşi tokata gerek yok yani. :)

  Yahu önceden söylesen olmaz miydi? Kendimi tokatlamaktan bi hal oldum:)

 6. beğenmedende mi tutuluyor? (saf smiley)vallahi asyayarenin yaz yaışmasındaki 07ebrunun yazdıklarını okuyunca birden öyle bir hisse kapıldımda onun için saatoniki :)

 7. saatoniki beğenmedendemi tutuluyor diye sorunca aklımdan geçeni söyledim seni kırmak için değil ama kırdıysam özür dilerim benim kimse ile bi meselem yok.bir daha bu konu içinde bir şey yazmayacağım.Bencede uzatmayalım.

 8. nrhnmrl diyor ki;

  bu yazdığımı üzerine alacak en son kişi bile değilsin nurhancım…:) üzülme ve özürde dileme…bu konu kapandı…gittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii….!

 9. gunesedogru diyor ki;şeytan mı yaptı diyorsunuz olanları … neden acaba ?

  bazen bu yorumları, yıldızlı tutasım geliyor…keşke, yorum tutma olsa…!

 10. son birkaç mesajdır yeni bir yorum gelmiş beğenen olmuş demek diye sevinerek yorumları açıyorum ama üzüntüyle kapatıyorum. :(

 11. şeytana uyan sizsiniz sanırım xnicox, ne tesadüfse siz bir milatsınız 10 marifette. Mikser olarak görevinizi ve miyadınızı tamamladınız gözünüz aydın.Konuştukça batıyorsunuz demek te geliyor içimden.

 12. ben sitenizi uzun süredir takip ediyorum ama hiç üye olmamıştım bu yaz yarışması benimde çok hoşuma gitti çalışmam yok ama beğendiklerimi tutacağım sevgilerle

 13. Bence bu yazılar atışmalar cevap hakkını kullanmalar falan hani televizyonda abidik gubudik yarışma programlarında yapılan tartışmalar gibi… İlgiyle takip ediyorum :)))Şaka bir yana benzetmemden olayın seviyesizliği anlaşılsın lütfen…

 14. sevgidi yorum ve tutma için teşekkür ediyorum.Lütfen birbiri ile derdi olanlar postaneden yazsın birbirlerine söyleyeceklerini .Ben şahsen hiç merak etmiyorum.İş çok kötü bir seviyesizliğe doğru gidecek.Büyük bir zevkle yaptığım tepsimi bile gözümün önünden kaldırdım çünkü yapılan tartışmalar aklıma geliyor ve üzülüyorum.Altı üstü yarışma ya üç günlük dünyada böyle şeylere değer mi?Güzellikler sizlerle olsun.Lütfen lütfen lütfen…….Baksanıza asumikal uğramış ama tepsim yerine olaya parmak basmış görmemiş bile

 15. Merak etmeyin nrhnmrl hanım, bakıyorum görüyorum hatta biz de orta okuldayken böle folyo kabartmaları yapmıştık ben hep delmiştim folyoyu :pPp O anılarım aklıma geliyor. O zamandan belliymiş benim ıncık cıncık işlerle uğraşamayacağım düz insan olacağım :)))

 16. O zamandan belliymiş benim ıncık cıncık işlerle uğraşamayacağım düz insan olacağım :)))

  yok ördüğünüz atkıları gördüm yani, ben ne düz insanlar gördüm kendinize haksızlık etmeyin. :)

 17. ben bu tepsiye bayildim ya nasil tutulaciginida unuttum simdi:P hepsini hepsini tutacaz sonra nolcak ayird etmek gibi bir yetenekde yok bende:(

 18. nasil tutulaciginida unuttum simdi

  seybe beğenin için teşekkür ederim .tutma işlemini yazının başlığının yanında yıldız var yıldızın altında tuttum yazıyor o yazıya tık yapacaksınız tutuldu yazısı çıkınca işlem tamamdır. kolay gelsin.

 19. incili kiz teşekkür ederim

  yapılışını da resimlermisin

  yapılışını şemalerını filan tabii ki yüklerim kazanmaya gerek yok

  eğer kazanırsan

  yaptığım şeyin ne kadar güzel, zor ve emekli birşey olduğunu ben biliyorum ama kazanmak zor bu saaten sonra :=)

 20. Çok güzel anlatmışsın. Geçmiş yıllarda kardeşim kursa gidiyordu, onunla birlikte yapmıştık, bilgilerim tazelendi. Fakat biz alçı yerine silikonla doldurmuştuk. Bir de desenleri böyle kesip çıkarıp farklı yerlerde kullanmak ta çok yaratıcı bir fikir.

 21. teşekkürler sesiber evet silikonu banada söylemişlerdide bizim hocamız pek ondan taraf değildi.

  desenleri böyle kesip çıkarıp farklı yerlerde kullanmak ta çok yaratıcı bir fikir.

  daha durun neler neler yapıcam :=)

 22. benim bu son yorumlar bir tuhaf görünüyor alıntılarım belli olmuyor yani diğer yorum şekillerimden farklı bi bilgisi olan var mı gözüme batıyor nasıl düzelticem ben bunu :=(imdaaat

 23. nurhan abla hani yukarda alet edevatlarının olduğu yorum varya o resimlerden kaynaklanıyor onları silersen sayfan düzelecektir .bazı resimler sayfa yapısını bozuyor sebebini bilmiyorum ama sanırım boyutlarından olsa gerek herkese bozuk gözüküyor zaten :))))

 24. arkadaşlar sayfamı düzeltmek için yorumumu sildim düzelticem ama bişey sormak istiyorum ilgilenip cevap verenlere şimdidem teşekkürler.İmajlara eklediğimiz fotoları silme şansımız var mı varsa nasıl yapılıyor. :=)

 25. nurhan abla imajlara eklediğimiz fotolar derken imaj arşivinden bahsediyorsun glaiba anladığım kadarıyla ama bildiğim kadarıyla silinmiyor:((silmene gerek yokki tekrar aradıpında kolaylıkla bulabilirisnhem sayfan düzelmişki:)))alet edevatlardaki yorumu kaldırdığın için düzelmiş:)))

 26. dilekcim sende olmasan .. :(=ya formatları büyük olan resimler eklemişim şimdi onları küçültüp tekrar koyucam çok kalabalık olacak karıştırıcam karman çorman olacak diye varmı diye sordum ama madem yokmuş ne yapalım artık idare edicez .ha birde daha sayfayı ilk açtığımda ana sayfa yani yine yandakiler yer değiştirmiş görüyorum acaba o damı benden kaynaklanıyor ki…teşekkürler canım sağol :=)

 27. düzelmiş asyacığım tmm ilgin için teşekkürler.

  YANDAKİLER DERKEN NEYİ KATETTİĞİNİ

  şunu kastediyorum canım son yorumlar,çok tutulanlar vs. ben kısaca onlara yandakiler demişim :=)

 28. anladım nurhan abla……sayfaya her gelişinde yandakileriğn değiştiğini söyelmişsin ..ok anladım..şimdi bu şöyle oluyorki….şimdi sen bu sitede online değilken başkaları siteye gelip yazılara yorum yazdıkça son yazılan yorumlar her yeni yorum geldikçe öne geçiyor…..tutulanlarda da aynı şey oluyor…sen yokken senin görmediğin yeni biriler tutma yapıyorki sen açtığında üye bunlardan haberdar olsun diye bu başlıklar kırmızı ile belirtiliyor bunun da değişme sebebi bundan ….anlatabilmişimdir inş…..