Perşembe, Ekim 27, 2016
YAZ YARIŞMASI- Sesi’ nin Balkonu

YAZ YARIŞMASI- Sesi’ nin Balkonu

40

Dediğim gibi iddialı değilim, bu da benden olsun diyorum ve balkonum için yaptığım yazlık cicilerimi sunuyorum.

border="0"
.

Kapı süsünün üzerindeki halkayı bileklik olarak yapmıştım. Alttaki mavi çiçek keçe… Kızın eteği örgü çiçek. Kırmızı toplar da metal zil. Rüzgarda şıkırdıyorlar.

border="0"

.

Aydede mumluğu ham ahşap olarak alıp boyadım. Gece mumu yakınca üzerindeki gümüş simler de ışıldıyor.

40 YORUMLAR

 1. renk,renk uyumu,püsküller,çiçekler,cıvıl cıvıl harika hepsi de bayıldım Sibel ablacım harikasın,güle güle otur,güle güle seyret :)

 2. Sibel Ablacım direk kendine has bir balkon olmuş. Nasıl desem hani senin tarzın, beğenin hani etiket gibi. Anlatamadım sanırım :D Hepsini hepsini hepsini çok sevdim :)

 3. bütün hünerinizi, zevkinizi konuşturmuşsunuz… bayıldım hepsine…güle güle oturun evinizde…ben bi daha inceleyeyim şu güzellikleri…içim açılsın!

 4. Çok teşekkürler her birinize.Kim isterse beklerim çaya-kahveye. Nalan abla geçerken Mirayı da al. O püsküllü, renkli aksesuarın altına dün ineklere takılan çanlardan taktım, artık o da ses çıkarıyor. :))

 5. Şu kapı süsünün olduğu resimi -hani lambayla beraber olduğu- alıp masaüstü resmim yapabilir miyim?

 6. Ben en çok şu çiçekli lamba altına astığın kıza bayıldım. Çok ciciiii olmuş ya. Harika hepsi birbirinden güzel aslında diğer çalışmalara haksızlık etmek istemem.

 7. Sesiber bunların hepsi birbirinden güzel. Ayıord etmek çok çok, tepsi koyu renk zeminle çiçekler nasıl cıvıl cıvıl olmuş. Hele lambaya astığın bebekli süs.Ellerine sağlık

 8. sefa97 diyor ki;:)))evvet! kesinlikle kaporta yenilenmiş:)))

  Elmocum gelmiş :) Sefa Ablacım sataşmalara başlamış :)Sakagün Ablacım’ı da görmüş olduk konun vesilesiyle Sibel Ablacım :) Nasıl teşekkür edeceğimi bilemedim :) Şahsınıza layık değil ama size bir kutu en hakiki kalitelisinden çifte kavrulmuş fıstıklı/fındıklı lokum gönderiyorum. Kabul ederseniz şu aciz hayranınızı onurlandırırsınız efendim :)

 9. Çubuğu fark ettim Sesi’m. Bu şekilde kullanmak kimin aklına gelirdi ki? Benimkiler hala duruyor.Ben Fraise’nin lokumları konusunda kendi üzerime alındım ;)

 10. Lokum hepinizeee :) Ama Elmocum’a havuçlu -cezerye mi deniyor?- ondan. Onun şimdi kuvvete ihtiyacı var :)

 11. hepsi birbirinden güzel , ellerine sağlık ,ee bu güzellik karşıında bana da konuyu tutmak düşüyor :)hepsi şahane ancak kapı süsne ve zilli kıza ayrı bir takıldım .

 12. takı ustasından yine şahane bir eser…sesicim eline sağlık…bende balkon için bişey istiyordum modelini çalmaya geldim:)..başarılar dilerim

 13. Haftasonu memleket çok sıcaktı şu balkonda üfül üfül oturdun mu? o zaman yarışmanın birincisi sensin.bu kadar.hayatta kendine zaman ayırabilmek gibisi var mı?sesiber sen çalıştın bilirsin 100 kat vernikler [şu piyasada en çok var olan yeşil ambalaja sahip ] o kaç tepsilik iş çıkartıyor. Kalınlığını 2 parmaktan fazla tutmazisek.

 14. Güzel ve gerçek yorumlarınıza teşekkür ederim.Cahide çok şükür ki “çoğumuz” birinciliğe değil eğlencesine oynuyoruz. O nedenle de hala seviyorum burayı…Kondor gerçekten de balkon güzel esiyor, sıcak mıcak anlamadık desem yeridir. Daha da sıcak bir hafta geliyormuş. beklerim serinlemeye. :)

 15. en üstteki fotoda bulunan süs çok güzel ama daha da şahane olması için küçük değişiklikler lazım =)1.asmak için yapılan yer uzatılacak, kolyenin çevresi oluşturulacak2.tahta sap çıkarılacak, kolyede biraz sırıtabilir zira3. özel mesaj ile attığım adresime postalanacak (bu kısımdaki cüretim için özür dilerim şimdiden ama çok güzel yahu, tutamadım kendimi)

 16. Merhaba , buralarda yeniyim. Bu da ilk yorumum ama bu süsleri görmüş ve bayılmıştım Evim dergisinde. Ellerinize sağlık…