Yaz yarışmasının ödülleri

-

Yaz yarışmamızın birinci ve ikincilerinin ödüllerini aldık, sahiplerine ilettik. Hatta altın sponsorumuz Kartopu bizi bizzat ziyaret ederek sevgili Fraise’e ödülünü elden verdi. Fotoğrafta ödülün sadece sepet kısmını görüyorsunuz ama bu buzdağının görünen kısmı. Kadraja giremeyecek kadar çok yün olduğu için onları çekmeyi düşünmedik bile. Fraise’e renk renk ve çeşit çeşit yünlerini güle güle kullansın diyoruz yeniden.

Kartopu'nun ödül sepeti
Kartopu’nun ödül sepeti

Gümüş sponsorumuz Beşiktaş Hobi Merkezi ise bir çanta içinde akrilik boyalar, fırçalar, tutkallar, vernikler ve çeşitli yardımcı ürünlerden oluşan güzel ve kullanışlı bir set gönderdi. Onu da zevkle fotoğrafladık ve sahibi sevgili lilacsmell’e gönderdik. O da güle güle kullansın.

Beşiktaş Hobi Merkezi'nin hobi seti
Beşiktaş Hobi Merkezi’nin hobi seti

Herkese ilgisi için yeniden teşekkürler…

19 yorum gelmiş

 1. lilacsmell

  Bugün sabah 7’de ancak uyuyabildim malum sınav öncesi son gün…Neyse tam böyle bitkin halde yatarken (11 civarı )belediye bandosunu andıran sesiyle kapım çaldı,ammaaaaan boşver bu saatte kim olacak dedim aldırmadım,baktım bir iki kez daha çaldı, dedim artık kalkayım,bir baktım ki ödülüm gelmiş:)),resimde göründüğünden daha fazla boya var yani incelemem 15dakikadan fazla sürdü, çok teşekkür ediyorum herkese 10marifet’e tüm arkadaşlara ve Beşiktaş Hobi Merkezi’ne :) Bir hobim daha olduuuu :)))

 2. Fraise[pilli_silinen_hesap]

  Öncelikle Sayın Editörüme ve Pilli Network’e sonracığıma Kartopu’na sonracığıma da 10 marifete teşekkürü bir borç bilirim efendim.Kargo sabah ben sınavdayken anneciğime ulaştığında görevlilere annem “Çocuğum yanlış yere getirdiniz galiba” demiş :) Ona çok güldüm bende :)

 3. sesiber

  Güle güle kullanın, 2 ödül de hakkını verecek kişilere gitti. Çileğim yeni amigurumiler gelir artık senden. Lilacım da çantalarını boyar boyalarıyla. Ben de yollayacağım mansiyonu, adres bekliyorum.

 4. BENTOL

  ne güzel bir uygulama , aranıza yeni katıldım , aslında çok önceden katıldım ama sessiz takipteydim hep ,Tebrikler ödül sahiplerine ve bu yarısmayı organize eden site ekibine , ee tabi bir tebrikte sponsorlara

 5. cadikazani

  Herkes gule gule kullansin dicem kullanmistir hatta bitmistir bile:)Ben o besiktas hobi merkezinin hediyesine bayildim bayildim hatta kiskandim!:)Gene sponsor olmuyorlarmi ya:)))Bu arada aradan bi sene geçmis yazi tozlu raflara kalkmisti bende indirdim:)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
shane

Türkiye'nin en büyük el işi & kendin yap sitesine ve kızım Leyla'ya bakmakla meşgulüm. İkisi de çok hoşuma gidiyor.