Pazartesi, Mayıs 22, 2017
yaza uygun çantam

25 YORUMLAR

  1. Modeli ve işçiliği hepsi için çok hoş demiştim ama anlatamamışım galiba:)Bugün 10 Marifet pek hızlı, tüm yayınlananları dolaşmak için sözcük tasarrufuna gitmiş olabilirim:)

  2. yalnzben83 diyor ki;baharrrr sen adresini ver ben yapar yollarım sana :))

    özelden hemen yolluyorum adresimi canım. hehehe :)) ben bu site sayesinde bi çok şey sahibi oldum ve biçok şey yolladım arkadaşlarıma :)))

  3. absynte çok teşekkür ederim iki gündür zevkle kullanıyorum. yeni bir tane de dün kestim eve gidince dikmeye başlayacağım inşallah

  4. sevgili yalnzben83 olmuyo böyle cık cık cık …….. yapılış aşamalarını kesmesini görmek istiyoruz… valla pişti olmayız bak aynı şehirde değiliz:))) ellerine sağlık

  5. bahar yorgun aslında inan çekmeyi çok istiyorum ama benim foto makinam yok o yüzden cep tel çekim çok bozuk gördüğünüz gibi o yüzden çekemiyorum. ama söz bu yeni kestiğim çantayı foto çekip hemde anlatmaya çalışıcam.

  6. ya ama bende bu siteden bişeyler almak ve bişeyler yollamak istiorummm:).hem ben küçüğüm çok sevinirim:)).ellerinize sağlık.diğer çantanız gibi bu çantanızda tam bana göre olmuş.

  7. resımler net olmasa bıle bız yapım aşamalarının fotosunu ısrarlaa ıstıyoruzzzz..super otesı olmuş ellerıne saglıkk