yaza uygun çantam

-

bu da ikinci çantam renklerini çok beğenerek aldığım kumaşım dok olması nedeniyle tam çantaya uygun severek kullanmaya başladım bile.

ayrıntılı resimler burada

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

25 yorum gelmiş

 1. bizimgibiler

  Modeli ve işçiliği hepsi için çok hoş demiştim ama anlatamamışım galiba:)Bugün 10 Marifet pek hızlı, tüm yayınlananları dolaşmak için sözcük tasarrufuna gitmiş olabilirim:)

 2. baharrrrr

  yalnzben83 diyor ki;baharrrr sen adresini ver ben yapar yollarım sana :))

  özelden hemen yolluyorum adresimi canım. hehehe :)) ben bu site sayesinde bi çok şey sahibi oldum ve biçok şey yolladım arkadaşlarıma :)))

 3. yalnzben83

  absynte çok teşekkür ederim iki gündür zevkle kullanıyorum. yeni bir tane de dün kestim eve gidince dikmeye başlayacağım inşallah

 4. bahar yorgun

  sevgili yalnzben83 olmuyo böyle cık cık cık …….. yapılış aşamalarını kesmesini görmek istiyoruz… valla pişti olmayız bak aynı şehirde değiliz:))) ellerine sağlık

 5. yalnzben83

  bahar yorgun aslında inan çekmeyi çok istiyorum ama benim foto makinam yok o yüzden cep tel çekim çok bozuk gördüğünüz gibi o yüzden çekemiyorum. ama söz bu yeni kestiğim çantayı foto çekip hemde anlatmaya çalışıcam.

 6. icinizden biri

  ya ama bende bu siteden bişeyler almak ve bişeyler yollamak istiorummm:).hem ben küçüğüm çok sevinirim:)).ellerinize sağlık.diğer çantanız gibi bu çantanızda tam bana göre olmuş.

 7. ebruzen

  resımler net olmasa bıle bız yapım aşamalarının fotosunu ısrarlaa ıstıyoruzzzz..super otesı olmuş ellerıne saglıkk

 8. ebruzen

  bu çantayı gordugum gunden berı afyonda kumaş aramadıgım yer kalmadıı ama malesefff kumaş bulamıyorummmmmmm

 9. ebruzen

  bu çantayı gordugum gunden berı afyonda kumaş aramadıgım yer kalmadıı ama malesefff kumaş bulamıyorummmmmmm

 10. yalnzben83

  en kısa zamanda foto makinası alıcam. o zman muhakkak çekip yollarım ebruzen. afyon da nasıl kumaş yok çok ilginç canım yaa

Bir Cevap Yazın