Yazlık Örgü Ayakkabı

-

Yazlık Örgü Ayakkabı
Taban almıştım yapmak istiyodum ama dayanıklı olur mu olmaz mı tereddütte kalmıştım. Bu konu ile araştırma çok yaptım sitelerde ve en güzel anlatımlı, yapılabilinir, üstelik dayanıklı gördüğüm çalışma bu oldu, sizinle de paylaşmak istedim. Burada. 

Yazlık Örgü Ayakkabı

Yazlık Örgü Ayakkabı

Yazlık Örgü Ayakkabı

Yazlık Örgü Ayakkabı

Yazlık Örgü Ayakkabı

Yazlık Örgü Ayakkabı

Yazlık Örgü Ayakkabı

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
zynpbozyurt

Bendeniz,bundan 28 yıl önce serin bir haziran sabahında İstanbul'kadıköyde ailemin ilk çocuğu olmanın haklı gururu ile (daha sonradan pişmanlığa dönecek olsa da!) gözlerimi açtım.Evliyim bnm için çoook değerli bi kız çocuğuna sahipim Biraz tembel,bayağı hareketli,sessiz,sakin isdediği herşeyde ısrar ve inatçı,sınırsız ve olanaksız hayalleri olan konuşmaktan öte yazmak çizmekle kendini ifade edebilen nasihat'ten ziyade musibeti bekleyen birisiyimdir. Benim hakkımda daha fazla şey öğrenmek istiyosan Bu Yazıyı oku derim http://www.cicileydi.com/2012/11/BenKimim.html

6 yorum gelmiş

 1. hale-hale

  ayağınız terlemezmi yazın o sıcaklarda çorapsızda giyseniz sanki terler gibi geldii.. ama emegınıze saglık güle güle giyin siz begendıkten sonraa :)

 2. zulaltan

  yüzde yüz pamuk yada keten gibi doğal yünse tam tersi serin tutar.örgüde önemli olan doğal elyaf kullanmaktır. iyi fikir bende hep yapmak istemişimdir ama yapıştırarak yapınca yolun ortasındayken parçalanırsa diye hep korktum.sağlam olursa bende düşünebilirim.

 3. zynpbozyurt

  Hale öncelikle tavsiyelerin için tşkkür ederim ama bunu ben yapmadım bi sitede bulmuştum.. linkide üstünde, fakat bende yapıcam bu tür bi çalışma..

  zulal katılıyorum
  bnm bi ev babetim vardı doğaldı tabanı çok kullanışlıydı..

 4. hale-hale

  pardon ben siz yaptınız sandım …tabiki tercih meselesii yazın o sıcaklarda örgü görmek bile beni terletir kaldıkı bırde giydıgımı dusunmuyorum..meselaa örgüden bikini yapan bıle varr nasıl giyilir örgu yazın anlamlıyorum :)

 5. zynpbozyurt

  terletmeyen ipler var merserize ve benzeri türde
  bunlarla yapılabilir ben şimdi bi yazlık yelek örüyoruym bu iplerden bakalım bitince terleticekmi :)
  deneyip görücem

Bir Cevap Yazın