Yazlık Örgü Ayakkabı

-

Yazlık Örgü Ayakkabı
Taban almıştım yapmak istiyodum ama dayanıklı olur mu olmaz mı tereddütte kalmıştım. Bu konu ile araştırma çok yaptım sitelerde ve en güzel anlatımlı, yapılabilinir, üstelik dayanıklı gördüğüm çalışma bu oldu, sizinle de paylaşmak istedim. Burada. 

Yazlık Örgü Ayakkabı

Yazlık Örgü Ayakkabı

Yazlık Örgü Ayakkabı

Yazlık Örgü Ayakkabı

Yazlık Örgü Ayakkabı

Yazlık Örgü Ayakkabı

Yazlık Örgü Ayakkabı

6 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  ayağınız terlemezmi yazın o sıcaklarda çorapsızda giyseniz sanki terler gibi geldii.. ama emegınıze saglık güle güle giyin siz begendıkten sonraa :)

 2. Avatar photo

  yüzde yüz pamuk yada keten gibi doğal yünse tam tersi serin tutar.örgüde önemli olan doğal elyaf kullanmaktır. iyi fikir bende hep yapmak istemişimdir ama yapıştırarak yapınca yolun ortasındayken parçalanırsa diye hep korktum.sağlam olursa bende düşünebilirim.

 3. Avatar photo

  Hale öncelikle tavsiyelerin için tşkkür ederim ama bunu ben yapmadım bi sitede bulmuştum.. linkide üstünde, fakat bende yapıcam bu tür bi çalışma..

  zulal katılıyorum
  bnm bi ev babetim vardı doğaldı tabanı çok kullanışlıydı..

 4. Avatar photo

  pardon ben siz yaptınız sandım …tabiki tercih meselesii yazın o sıcaklarda örgü görmek bile beni terletir kaldıkı bırde giydıgımı dusunmuyorum..meselaa örgüden bikini yapan bıle varr nasıl giyilir örgu yazın anlamlıyorum :)

 5. Avatar photo

  terletmeyen ipler var merserize ve benzeri türde
  bunlarla yapılabilir ben şimdi bi yazlık yelek örüyoruym bu iplerden bakalım bitince terleticekmi :)
  deneyip görücem

Bir cevap yazın

Avatar photo

Bendeniz,bundan 28 yıl önce serin bir haziran sabahında İstanbul'kadıköyde ailemin ilk çocuğu olmanın haklı gururu ile (daha sonradan pişmanlığa dönecek olsa da!) gözlerimi açtım.Evliyim bnm için çoook değerli bi kız çocuğuna sahipim Biraz tembel,bayağı hareketli,sessiz,sakin isdediği herşeyde ısrar ve inatçı,sınırsız ve olanaksız hayalleri olan konuşmaktan öte yazmak çizmekle kendini ifade edebilen nasihat'ten ziyade musibeti bekleyen birisiyimdir. Benim hakkımda daha fazla şey öğrenmek istiyosan Bu Yazıyı oku derim http://www.cicileydi.com/2012/11/BenKimim.html

Eski kottan terlik yapımı

| | 3 Yorum

Merhabalar, artık ben de buralardayım ve ilk olarak geçen ay yaptığım cepli teriklerimi paylaşmak istedim sizlerle Evet kabul ediyorum internette bir sürü kottan terlik var, kendi özgün fikrim olduğunu sanıyorum...

Yapay deri tozluk yapımı

| | 2 Yorum

Yapay deriden bu tozluk çok şık olmuş, çok beğendim gerçekten. Ayakkabıya nasıl değişik bir hava vermiş değil mi? kaynak burada. bakın şu şekilde yapılıyor:...