Cumartesi, Ekim 22, 2016
Yelda’ya hediyelerim

Yelda’ya hediyelerim

23

Bahar‘ın düzenlediği hediyeleşme etkinliğine ben de katıldım. Sevgili Yelda bana çıktı. İşte onun için yaptıklarım: -Polar kumaş içine silikon ve lavanta çiçekleri doldurduğum ve üzerine “YELDA” yazdığım kalp şeklinde iğnelik. Böylece her iğne batırışta lavantalardan mis gibi kokular yayılacak.-Verev bere.-Yaka iğnesi. Kadife kumaştan diktim ve kristallerle süsledim.Bunlar da aldıklarım:Kristal boncuklar, kokulu mumlar ve fular. Kokulu mumlar için kırmızı tülden bir kese diktim. Kristal boncukları da yaptığın yaka iğnelerinde kullanırsın Yelda’cım.

Umarım beğenirsin arkadaşım.

23 YORUMLAR

  1. Sakagun süpersin kızım sen, ellerine sağlık ne kadar da güzel hediyeler hazırlamışsın. Yeldacım sen de güle güle kullan canım…

  2. bende Bahar’ın yorumlarından koştum baktım, çok güzel, şimdi düşünüyorum sakagun Yelda’ya Sybella Ankara’da bir arkadaşa, ….. bana kim yollayacak?

  3. Ben bugün bu yorumu yaptım dört gibi kargo geldi, Yelda göndermiş bana hediyelerini. İnanılmaz her yere hediyelerim nerde diye yorum yazan biri değilim çünkü. Harika şeyler 8 Mart’ta blogumda. Hatta yarın buraya yazayım 8 martta burada olsun.

  4. Teşekkürler arkadaşlar. :DDendenak, ne güzel, Yelda da sana gönderdi demek. Merakları fotoğrafları bekliyorum. Ben de Çatı Katı’nın gönderdiği hediyeleri 8 Mart’ta burada yayınlayacağım.

  5. Sakaguncum paket gelince blogda 8 martta yayınlanıp teşekkür etmekte geç kalmamak için hemen telefona sarıldım. Tekrar teşekkür ediyorum ellerine sağlık hepsi birbirinden güzel ama acele etmişsin yayınlamakta bana yayınlayacak birşey kalmamış :)))))

  6. Yelda kusura bakma. Yazım ilk defa bu kadar hızlı yayınlandı. 2 günde yayınlandı. Ben 8 Mart’ta yayınlanır sanmıştım. Sen de bereyi başına takıp da yayınla. O şekilde fotoğrafını görmek isterim arkadaşım.

  7. İlk fotoğaf heyecandan fotoğrafını çekmeden açmaya çalıştığım paketlerin fotoğrafı. Fotoğrafı çekene kadar içinde ne var acaba diye merak etmekten öldüm bittim. Çiçeklerle süslenmiş kutucuğun içinde peçete halkaları var. Kutu başka güzel, içindekiler başka güzel. İlkay peçeteleri bile göndermiş sağolsun. Bir de 6 kişilik Amerikan servis var. Hepsi birbirinden şık, birbirinden güzel. Çok teşekkür ederim arkadaşım. Ellerine sağlık.

  8. Ben buraya yorum atmıştım, hatta olmadı yine atmıştım ama gitmemiş demekki.Sakagün öncelikle ellerine sağlık çok güzel hediyelerin, sana gelenleri de güle güle kullan

  9. Hepside çok güzel sakagun senin ellerine sağlık ,yeldacım sende güle güle kullan bu güzellikler.İş işten geçtikten sonra haberim olan bir etkinlik kaçırdığıma yanıyorum ama kısmet bi dahakine inşallah

  10. Teşekkürler adadenizi, teşekkürler nrhnmrl.10Marifet’te bugün yorum yazılamıyordu. Biraz önce düzelmiş. Ben de fotoğrafları yeni ekleyebildim.