Yelek/gömlek ve etek/kemer

-

yelek modelleri
Moda tasarım kursuna başladım Aralık ayında. Çok zevkli bir şey dikiş dikmek. Hele de insan kendine ciciler dikebiliyorsa oohh değmeyin keyfine ;) İlk çalışma olarak yelek/gömleği diktim. Epey zaman elimde süründü, aksilikler oldu. Gömlek üzerine yelek giyilmiş bir havası var.İkinci çalışmam da etek/kemer oldu. Çok rahat bir giysi. Tayt ve dar pantolon üzerine kurtarıcı diyebilirim ;) Ben dün giydim ve çok da memnun kaldım. Ve herkes de beğendi ;)
etek
Bu arada hocamın söylediğini size de demeden edemeyeceğim :D İlk çalışma olarak uğraştırıcı bir model seçmişim. Yani yelek/gömlek. Bir de orjinal modelde kollar düz ve kapriydi. Ben öyle yapmak istemedim ve manşet olayına da girince ilk işimde uğraştım durdum. Bu iki çalışmayı 1-1,5 ay civarında yaptım ;) Bakalım sizler de beğenecek misiniz?

Poz vermeyi sevmediğimden saçma sapan durmuş olabilirim özür dilerim şimdiden ;)

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
ugurbocegiatolyesii

Hayatın her karesinde tasarım ;)

2 yorum gelmiş

  1. ugurbocegiatolyesii

    Çok teşekkür ederim zulaltan ;)
    Aslında kapri koldu gömleğin kolu ve genişçe.yarım kol gibi kıvrılmıştı mankenin üzerinde..görüntü benim pek hoşuma gitmedi.Hocamızda kendine yaptığında kolunu uzattığınıda demişti..Bende gömlekte manşeti daha çok sevdiğimden böyle yaptım..İnşallah onuda giymek kısmet olur ;)

Bir Cevap Yazın