Perşembe, Mayıs 25, 2017
Yelek/gömlek ve etek/kemer

Yelek/gömlek ve etek/kemer

2

yelek modelleri
Moda tasarım kursuna başladım Aralık ayında. Çok zevkli bir şey dikiş dikmek. Hele de insan kendine ciciler dikebiliyorsa oohh değmeyin keyfine ;) İlk çalışma olarak yelek/gömleği diktim. Epey zaman elimde süründü, aksilikler oldu. Gömlek üzerine yelek giyilmiş bir havası var.İkinci çalışmam da etek/kemer oldu. Çok rahat bir giysi. Tayt ve dar pantolon üzerine kurtarıcı diyebilirim ;) Ben dün giydim ve çok da memnun kaldım. Ve herkes de beğendi ;)
etek
Bu arada hocamın söylediğini size de demeden edemeyeceğim :D İlk çalışma olarak uğraştırıcı bir model seçmişim. Yani yelek/gömlek. Bir de orjinal modelde kollar düz ve kapriydi. Ben öyle yapmak istemedim ve manşet olayına da girince ilk işimde uğraştım durdum. Bu iki çalışmayı 1-1,5 ay civarında yaptım ;) Bakalım sizler de beğenecek misiniz?

Poz vermeyi sevmediğimden saçma sapan durmuş olabilirim özür dilerim şimdiden ;)

2 YORUMLAR

  1. Çok teşekkür ederim zulaltan ;)
    Aslında kapri koldu gömleğin kolu ve genişçe.yarım kol gibi kıvrılmıştı mankenin üzerinde..görüntü benim pek hoşuma gitmedi.Hocamızda kendine yaptığında kolunu uzattığınıda demişti..Bende gömlekte manşeti daha çok sevdiğimden böyle yaptım..İnşallah onuda giymek kısmet olur ;)