YENİ BİR SCRAPBOOKİNG ÇILGINLIĞI

-

İlk önce scrapbookingi bize craft woman tanıttı. Ardından cadı kazanı bedava scrap kağıtlarını bulabaileceğimiz siteler verdi :işte benim yönlendireceğim sitede scrap kağıtlarının her çeşidi var.Site o kadar açıklayıcıki, yapmanız gereken beğendiğiniz scrap kağıdının üstüne tıklayıp jpg formatındaki resmi kaydetmeniz. —Bedava—– yani:))))Başka hiç bir sitede dolanmanıza gerek yok çünkü scrapbooking kağıtları o kadar net o kadar canlı ve o kadar büyüklerki kolaj dekupaj dahil herşeyde kullanılabilirler.

28 yorum gelmiş

 1. # asyayaren,teşekkürler benim yazdığımı belirttiğin için ancak rica etsem yazını düzeltirmisin WOMEN kadınlar demek WOMAN kadın demek tapaj hatası sanırım düzeltirsen sevinirim sevgiler

 2. Bu arada bunları dijital ortamda kullanırsınız ama scrapbooking yaparken bunlardan satın almanız gerekir. adamların bu konuda etsyde vs de site olarak da çok farklı satış yerleri var. Bizler gibi copy paste yapmıyorlar 1 usd a alıp dijital ortam dışında benim yaptığım gibi scrapbook yaparken kullanıyorlar. Biz sıradan yaptıklarımıza bile blog adı yazmak durumunda kalıyoruz bunlarda ise emeğe saygı var keşke bizlerde yapsak dijital ortamlarda ve pay pell aracılığı ile satabilsek de bizleri tanıtsalar burada şurada var diye ama nerde kimbilir belki birgün :(

 3. Bu arada bunları dijital ortamda kullanırsınız ama scrapbooking yaparken bunlardan satın almanız gerekir. adamların bu konuda etsyde vs de site olarak da çok farklı satış yerleri var. Bizler gibi copy paste yapmıyorlar 1 usd a alıp dijital ortam dışında benim yaptığım gibi scrapbook yaparken kullanıyorlar. Biz sıradan yaptıklarımıza bile blog adı yazmak durumunda kalıyoruz bunlarda ise emeğe saygı var keşke bizlerde yapsak dijital ortamlarda ve pay pell aracılığı ile satabilsek de bizleri tanıtsalar burada şurada var diye ama nerde kimbilir belki birgün :(

  ben yanlış birşeymi yaptım yoksa ?

 4. zaten o kaydettiklerinizi kağıda bastırsanız çirkin olurlar. çözünürlükleri kötü… bedava indirdiğimiz o rarlı olanların çözünürlükleri çok yüksek..

 5. ben indirdim ve bastırdım gayet güzeller …..ama tabiki tercihinize kalmış…. siteye yönlendirme benden … kulanıp kullanmama kararı sizden :))

 6. scrapbooking 10 marifette tanıtımı ve hatta uygulamaları ile ilgili konu gönderen üyelerimizin hakkınıda yememek lazım diye düşündüm.Eski üye olmanın garip faideleri başlıklı makalem aşağıda:)06 eylül 2007 tarihli frodolives üyemizin yazısı.Asya hatta yorumun bile var.unutmuşsun.15 şubat 2008 fraise (canım benim, mucuks) scrapbooking stampa denemesi.14 haziran 2008 ç.çocuk (selam kızlar) scapbooking denemesi.Embir araştırma konusunda notumu isterim.:)

 7. ohoooooooo unutmuş gitmişim ben onları kondor…..ilk scrapbooking olayını c.w nin yazısında dikkatimi çekmişti..ondan sonra bende ilgilenmeye başladım….muhtemeln 06 eylül 2007 tarihli ilk yazıda yorumumu yazıp diğer bir yazıya yorum yazmaya koştuğum için o benim beynimde kaynamış gitmiştir…yahu bu yazıda ii oldu heee yüzleşme köşesi gibi :))))

 8. asyayerencim ne özürü canım olabilir tapaj hatası yok yanlış birşey yapmadın demek istediğim keşke birgün bizlerde photoshopda yaptığımız scrapleri hem dijitalde hem de gerçek olarak satabilsek demeye çalıştım.Tam ifade edemedim sanırım ama bizim ülkemizde kağıda para verecek ekomimiz yok ne yazık ki zaten devir de ekonomi devri.kondor benim yaptığım scrapbbokinge asyanın değinme sebebi sanırım birebir bu işi bilen Karen hanımdan aldığım dersden bahsetmemdi yoksa bizler bu tarz şeyleri taa ana okulunda el işi dersi diye yapmaya başladık ama o zamanlar scrap malzemeleri yoktu hala da yok aslında kağıt vs getiriyor malzemeleri birde semih yener ama çok pahallı aklınızda olsun yapmak isterseniz ebayden malzemeler ucuza geliyor arkadaşlar.

 9. canım benim ya bu sanal ortamda duygular yansımadığı için insanın kalbini göremiyorsun asıl ben senin içini titrettiysem özür dilerim. Benim genel anlamda üslubum konuşur gibi yazmaktır bu nedenle de bazen yanlış anlaşılmalar oluyor :) ben de böyle bir deli kızım işte..ama sen eski dostumsun yüreğimi az çok bilirsin ne seni ne de başkasını diğerlerinin yaptığı gibi laf sokacak ve kıracak biri asla değilimdir bilirsin.. xoxo muckk

 10. yok yok bilirimde kırılmadım da birden herlade dedim ben yine yanlış bişi yaptım sandımdı:))))hem yanlışımı düzeltmiş olsan bile sana asla kırılmam biliyorsun :))mcx

 11. Aynen bende canım benim anladın sen onu :) Yanlış da olsa yapılan dert değilim burada birbirimizi kollamalı ve gelişimimiz adına destek olmalıyız. Bilgi paylaştıkça çoğalır.

 12. oley oley..ilk denememi yaptım.çılgın ve saçma bişey oldu.ama siteden bir türlü pc ye kaydedemedim:((arada gidip bakarım artık:))

 13. arkadaşlar ben yapıp kaydedip yazıcıdan çıktı alabiliyorum sizde neden olmuyorki:((?beğendiğin kategorideki resimin üstüne tıklayıp farklı kaydetten kaydediyorsunuz zip mip rar mar uğraşmadan :)ve ben yazcııdan çıktıda aldım gayet hoş çözünürlük olarakda .

 14. hemde yarım sat önce üye olup ilk yorumuda bana yazmış ilginç ne çıkacak bakalım altından . ödev olsaydı cadı kazanı var oana giderdi

 15. arkadaşlar kimse kanmasın bu bizimkiler nickli şahsa… eskibirsaat.com un sahibi bu. ara ara girip sitesinin linkini veren ……….

 16. TAKILMA UYUYANG. ARADA BİR GELİR SİTESİNİN LİNKİNİ VERİP GİDER BU ŞAHIS BU SEFER FARKLI BİR YOLLA GİRMİŞ OLMALAIKİ. AMA SAATONİKİ GECE MESAİSİNDE DEFETTİ:)))

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin