Pazartesi, Ekim 24, 2016
Yeni bir yıl ve eski bir fotoğraf..

Yeni bir yıl ve eski bir fotoğraf..

5

Yeni bir yıla daha girdiğimizi herhalde en çok eski fotoğraflardan anlıyoruz. Ben de yeni yıl için küçük objeler hazırlarken bunların resimlerini en güzel eski fotoğrafların yanında çekebilirim diye düşündüm. Tığ işi bir kardanadam yaptım. Malum buralarda hiç kar olmuyor. Ben de kardan adamımı tığla yapayım dedim. Tığla ördükten sonra içini elyaf doldurdum ve annemin belki 40 yıllık bir fotoğrafının yanına koydum. Şimdi yeni yıl kardan adamım ve annemin seneler öncesinden gelen gülümseyişi yanyanalar. Yıllara meydan okur gibi…Haydi o zaman buyrunuz efendim bloğuma

5 YORUMLAR

  1. Çok çok teşekkür ederim sevgili Nazesen ve Figen hanım. Çok eğlenceli ve çok pratik oldu aslında belki de çok düzgün olmadı ama tematik oldu diyebilirim. Bunlardan bir tane daha yaptım. Sanırım birkaç tane daha yapıp yeni yıl hediyesi olarak hediye edebilirim. Güzel yorumlarınıza çok çok memnun oluyorum. Çok çok selam ve sevgilerimle..

  2. Çok teşekkür ederim alanay. Aslında çok da düzgün yapamadım. Biraz kafadan uydurma oldu ama görsel olarak fena değil. Çok çok sağolun. Sevgi ve saygılarımla..