Cumartesi, Mayıs 27, 2017
Yeni eteğim (hem kalem hem yüksek belli)

30 YORUMLAR

 1. Allahım!!!!!! benim niye bir kalem eteğim yok dedittiren bir etek :) ben de kalem etek dikeyim diyorum, ama benimki dolma kalem olur diye vazgeçiyorum ;) bu güzel hanımı gözlerim bir yerden dişliyor çok tanıdık geldi nerden acaba ;) eteğin deseni burada daha net görünüyor :)

 2. :) Sevgili shane nişan cumartesi günüydü giydim bile pazar günü de sergiye geldim İstanbuldaydı yani nişan :) Beğenmenize sevindim :)
  :) hayaliatölye çok severek aldığım bir kumaştı çok özenli çalıştım evet teşekkürler :)
  :) Münürecim teşekkür ederim ilave birşey söylemene gerek yok gerçekten beğenmen destek vermen yeterli sağol :)
  :) Filizcim gözünün dişlediği yerlerim acıdı haha :) Ben de incecik bir kalem değilim ama bir kalemlik söz konusu oldu bu etekle :) Eteğin deseni çok güzeldi evet kalça kısmına denk getirdim özellikle :) Teşekkürler canım :)

 3. Ellerine sağlık şenaycım, çok şık ve zarif olmuş.Eeee! sana da çok yakışmış dememe gerek yok herhalde :) ayrıca kumaştaki o jakarada bayıldım.Çoook güzeeeel

 4. süpersin kuzu yine harikalar yaratmışsın yav ellerine sağlık! blogtaki 2. resimdeki surat ifadene de koptum bu arada :D :D :D

 5. :) Selcencim teşekkür ederim beğenmene sevindim canım :)
  :) Duygun teşekkür ederim. Bloğa da hep gülerken koymayayım dedim arada surat ifadesini değiştirmek lazım :)

 6. Buraya da geç kaldım hay Allah :(
  Kalemlerle buluşmam çabuk ve kolay olur ama sizin kalemle yollarımız geç kesişiyor nedense :(

  Kalemi bilmem ama etek hokka gibi oturmuş üzerinize; koca bir aferim :)

 7. ortaya yine harika birşey çıkarmışsınız şenay hanım,valla artık diyecek birşey bulamıyorum :) ellerinize emeğinize sağlık.

 8. kıyafet dikmek kadar taşımakta marifet. dikerimde taşımda demişsin bu etekle :D
  kalem etek zaten zarif, siyah beyazın asaletide bir başka oluyor çok şık olmuş ellerine sağlık güle güle giy dicem ama ağzın kulaklarında zaten :D

 9. :) Serpilcim çok sağol şekerim :) Beğenmene sevindim :)
  :) kendindik beğenmeniz ne kadar da güzel :)
  :) xmadame kendi bedenim sürekli yanımda olduğu için neyin yakışacağını prova etmem düşünmem hayal kurmam daha kolay oluyor :) KEndime dikmek çok zevkli onun için çok
  severek yapıyorum :) Ağzım kulaklarımda çünkü çok mutlu oluyorum onu giyerken :) Teşekkürler canım :)

 10. :) melahat.u :) Teşekkür ederim, çok şükür ellerim yine dikişlere bulaşmış durumda üçünü beşini aynı anda dikiyorum. Maymun iştahınınd a bu kadarı haha :)
  :) peskir :) Teşekkürler Efendimmm :)
  :) yagmuryureğim :) Çok teşekkür ederim ama karışıklık oolmadı nişan esnasında ne çıtırlar vardı bana sıra gelmezdi yanlış anlaşılma olsa bile :) Sağol canım beğenmene sevindim :)

 11. kalem eteğe pekte sempati duymayan ben bu eteğe bayıldımm:) yüksek bel olması ona harika bir hava katmış ellerinize sağlık:)