Perşembe, Ekim 27, 2016
YENİDEN DEĞERLENDİRME YOĞURT KABI

YENİDEN DEĞERLENDİRME YOĞURT KABI

25

Yoğurt kabını, sağlık nedenleriyle gıda saklama kabı olarak tekrar kullanmaya karşıyım ama yoğurt kaplarıyla pek çok yenileme işlemi yapılıyor ve çok ta güzel oluyor. Özellikle saksı, oyuncak kabı olarak tekrar kullanıma sokuluyor.İlk görüntüden de anlaşılacağı gibi ben oyuncak kovası olarak kullanıma soktum, benim oğluşun çok hoşuna gidiyor, kovaların üstünde çizgi film kahramanlarını görünce. Yapıştırma işlemini oğluşla birlikte yaptık.

Kağıdın tüm yüzeyine pirit yapıştırıcı uyguladım, kağıdı kovanın yüzeyine yerleştirdim, kağıdın üzerini düz bir yüzey kullanarak (küçük bir cetvel olabilir) hava kalmayacak şekilde üzerinden geçtim.

Sonuç beklediğimden de güzel oldu, bu şekilde 3 tane daha yaptım, hepsinin üzerinde ayrı ayrı çizgi karakterler var.

25 YORUMLAR

  1. mavisofracım, bunlar stiker değil, bir callio dergisi alacaksın, bir güzel kızınla okuduktan sonra beğendiğiniz resimleri kesip prit yapıştırıcı ile yapıştıracaksın, işte bu kadar:)

  2. Biz de çocuklarla geçen sene yapmıştık yoğurt kaplarıyla, çok pratik, çocuklar içine zıplayan toplarını koyuyorlar.Bu arada etiketleri seçerken “buldum” diye seçmişsiniz:)

  3. dün konusu oldu bizim evde bu yogut kaplarının:) ablam atıyodu, atma dedim :) sakın bu kaplarıda kullanıcam deme dedi :)) olabilir dedim iyikide demişim:) kullanılır olmuş, ellerinize saglık