Yeniyıl broşları

-

Bu broşlar yeniyıl temasıyla çalıştığım parçalar. Hem biçim olarak, hem de renkleri itibariyle yılbaşı akşamına yakışacak şeyler oldu. Yine ahşaptan kıl testeresi ile keserek akrilik boya ile renklendirdim.

İşte burdalar.

6 yorum gelmiş

  1. Benden

    Hayırlı uğurlu olsun. Umarım cici calışmalarını dünya alem görüp beğenir.Tüm kalbimle başarılar ve bol kazançlar diliyorum.Unutmadan , el matkaplarının kıl testere gibi kesme işlerinde kullanıldığını okumuştum.Bende var ama denemeye fırsatım olmadı . Acaba diyorum kıl testeresi yerine böyle matkapla kessen işin daha kolay olmaz mı?Sevgilerimle…

  2. sesiber

    Sergun çok şirinler. Etsy hayırlı olsun, ikisinde de bol satışlar dilerim.Benim noel şapkalı köpeğimi de yapsana, o sayfada birbirimize yönlendiriririz. Şu an öyle bir çalışma var İsotladies’ te.

  3. sergun

    herkese teşekkür ediyorum yorumlar ve beğeniler için.sesiber etsy konusunda henüz çok acemiyim, eğer yardım edersen yaparım tabiki:)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Yeşil siyah broş yapımı

| | 0 Yorum

Yine su taşı tekniğiyle çalıştım. Su taşlarını birbirlerine boncuğun etrafına dolayacak kadar diktim. Daha sonra boncuğu su taşının ortasına koyup etrafını sıkıca dolayarak diktim. Altta kalan uçların dış kısımlarına daha...