Çarşamba, Ekim 26, 2016
Yer çekimine ne oldu acaba?

Yer çekimine ne oldu acaba?

13
raf

Bu kitaplar yer çekimine nasıl karşı geliyorlar dersiniz? Raflarınızı tersinden kullanmak isterseniz içeri buyrun.Evet bunu yapmak için rafların altına kitap boyutundan lastikleri zımbalıyorsunuz ve kitapları bu lastiklerden geçiriyorsunuz. Lastiklerin son derece gergin olması gerekiyor. Fotoğraflarla anlatımını buradabulabilirsiniz.

raf
raf

13 YORUMLAR

  1. Hımm embirin yazısı olduğunu anlamalıydım.Bakmamıştım önce kimin olduğuna. Ama süpermiş. Eve gelen misafirlerin de nasıl şaşıracağını düşünsenize:)))

  2. aaa olmamış ki, diğer resimlerin ana sayfada gözükmemesi gerekirdi :((Arkadaşlar beğenmenize sevindim. Farklı olmak iyidir değil mi? Sizde evinizde fark yaratmak için yapabilirsiniz. Hatta antreye yapacaksınız ki eve giren girmeyen herkes görüp şaşırsın :))

  3. 1.inciden sonraki resimlermi diğer sayfalarda görünüyor. Yoksa hangi resmin nerde çıkacağını sizmi ayarlayabiliyosunuz. Embir bi ampul yakarmısın bana aydınlanayım..

  4. elbette boncuk hanımcım :)) şöyle oluyor normalde son eklediğiniz resim sayfada ilk gözüküyor. Ben kolay olsun diye önce resimleri ona göre ekliyorum. Yani ters sıra ile, ama istenilirse resim ekledikten sonra yani resmi bilgisayardan ekle dedikten sonra ortala, sağa sola yasla kısmına gelince yazınızda resmi eklemek istediğiniz yere mausenuzu tıklayın (cursor oradayken)resmi ekle deyin. Yazınızı ve resimlerinizi tamamladıktan sonra önizleme bölümüne gelin ve resmin yayına nasıl alınacağını görün. Beğenmezseniz yazının içinde kes yapıştır yaparak yerlerini de değiştirebilirsiniz. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

  5. :)) bende ilk başta bilmiyordum ilk eklediğim resim en altta çıkıyordu, sonra öğrendim. En güzeli önizleme bölmesi arada linki yazmayı unutuyorum oradan bakınca eklemediğimi anlıyorum :))