Cuma, Ekim 21, 2016
Yılbaşı Ağacı Taç

18 YORUMLAR

 1. ben senın yaptıgın işi tuttum ve begendim smyraa cok şirin olmuş…sende benım yazımı tutarsan sevınırım…ben yarımacıların hepsını tuttugum ıcın sanırım o kadar yükselebıldım:)kıskanmadım begendıklerımı tuttum rakibiz dıye düşünmedım tutlmayı hakedecek işleri tuttum..sende denemelisin iç huzuru verıyor ınsana samımıyet ve dürüstlük..ayrıca esım kızım ve ablam belirttiler aılem olduklarını bu da benım ıyı nıyetımı gösterır ..bolşans sanada ….

 2. ben senın yaptıgın işi tuttum ve begendim smyraa cok şirin olmuş…sende benım yazımı tutarsan sevınırım…ben yarımacıların hepsını tuttugum ıcın sanırım o kadar yükselebıldım:)kıskanmadım begendıklerımı tuttum rakibiz dıye düşünmedım tutlmayı hakedecek işleri tuttum..sende denemelisin iç huzuru verıyor ınsana samımıyet ve dürüstlük..ayrıca esım kızım ve ablam belirttiler aılem olduklarını bu da benım ıyı nıyetımı gösterır ..bolşans sanada ….

 3. ayrıca kardan adam küpelerı dıye bır yazım daha yayınlandı onada yorumlarını beklıyorum…

 4. beğendin tuttun çok sağol!! Ben ne gerek var çevrenden insanları üye yapıp beğendirmene, bu bir yarış değil paylaşım demişken benmi rakibiz diye düşüneceğim? Ayrıca en az 3 konu açmamış olanların oyunun geçerli olmadığını bilmiyordum ve BANA DEĞİL şu an sana yakın oy alan 2., 3. arkadaşa haksızlık yapıldığını düşünerek yazdım.Bu dürüstlük değil de seninki dürüstlük olsun peki… (Ha birde beğendiğim konuları tuttum zaten)

 5. 8 yaşındaki bir çocuk takacağı için ben yaşa göre basit olduğunu düşünmüyorum ama sizin fikriniz… Blogun ismide yaşınıza göre size ilginç gelmiş olabilir?

 6. bencede gayet hoş olmuş yapımıda öyle göruldugu gıbı kolay degıl blogunda baktım ..cok guzel arkadasım elıne saglık…elbette herkesınde fıkrıne saygımız var ama sonucta burda emek verılmiş bir iş var hacer hanım..emege saygı lütfenn…

 7. bencede gayet hoş olmuş yapımıda öyle göruldugu gıbı kolay degıl blogunda baktım ..cok guzel arkadasım elıne saglık…elbette herkesınde fıkrıne saygımız var ama sonucta burda emek verılmiş bir iş var hacer hanım..emege saygı lütfenn…

 8. aslimavi, anekzura, ssserpil teşekkür ederim. Bir işin güzelliği basitliği yada zorluğunda değildir. Ne basit,pratik işler vardır güzellik katar ve tabii kimse kimsenin yaptığı işi beğenmek zorunda değil ama bu şekilde kendini göstermesine de gerek yoktu arkadaşın, burda fikrini istediği gibi yazmakta özgür ama bir de gelmiş bloguma yazmış amacı neyse. İlginç:)

 9. Çok şeker bende yeni gördüm. Beğenmedikleriniz içinizde kalsın lütfen. Böyle çirkin davranmayalım.

 10. Teşekkür ederim esran.Aslında tabii ki beğenmeyen de beğenmediğini söyleyebilir, ama dalga geçer gibi değil bu siteye yakışmıyor…

 11. oylamanın son günü ki gerçi yarışmada iddiam olmadığı ortada zaten:) yine de içime sinmeyen bazı kısımları vardı ve değişiklik yaptım. Sizce hangi hali?=)