Pazar, Ekim 23, 2016
Yılbaşı Temalı Kapı Süsüm

Yılbaşı Temalı Kapı Süsüm

60

Yılbaşı için yarışmaya yaptığım kapı süsü ile katılmak istedim. İskeletini, deniz makarnasından yaptım ve kırmızı iple üzerini sardım. Keçeden kalpler kestim ve üzerine yapıştırdım. Kar tanelerini hazır aldım..

Bütün katılan arkadaşlara başarılar dilerim…

60 YORUMLAR

 1. cherry blossom girl begenmenize çok sevindim tsk ederim :)mavi çok tskler canım :)adadeniz kırmızı ve beyaz kartaneleri ayrı ayrıydı, üstüste yapıştırdım. begenmene sevindim tskler..

 2. cookkk güzel olmuş..ellerınıze saglık..bolşans yarısmada…(hepımıze:)))

 3. Belindam çok tsk ederim :)Alanay çok tskler :)Serpil tskler, bende size bol şans diliyorum ve yarışmaya katılan bütün arkadaşlarada :)Baharım tsk ederim :)Günesedogrum çok mutlu oldum tsk ederim :)

 4. aslimavi ben zaten begendıgımı yazmıştım tebrıkler hızlı yükselişin icin(ben tutmustum gerımı alsam acab:)))…….şaka arkadasım cookkk bolşanslarr……sende benım yazımı tut yaaaa…………..

 5. aslimavi ben zaten begendıgımı yazmıştım tebrıkler hızlı yükselişin icin(ben tutmustum gerımı alsam acab:)))…….şaka arkadasım cookkk bolşanslarr……sende benım yazımı tut yaaaa…………..

 6. bu kadar guzel ve emek harcanmış bir çalışma için 17 kısı cok cok az bıle…tebrıkler…

 7. Kanka tsk ederim :)Serpil bütün arkadaşlarımız emek vermişler ve çok güzel çalışmalar var, herkese tekrar başarılar diliyorum..Nalan :)Felix çok tsk ederim :)

 8. Ecerim çok tsk ederim :)Huzurum hiç önemli degil, ne demek tsk ederim :)Rengim bende çok sevindim, çok tsk ederim :)Ve sevgili serap, Alanay, Özlemim, Fiammam çok tsk ediyorum…

 9. aslıcımmmmm ben bunu çoktan gördüm tuttum beğendim deee nasıl yaptın? hani şu makarnalardan mı kıvırıp iple sardın? makarnanın iki ucunu nasıl birleştirdin ? bekleyince açılıyooooooooooooo bu:( biri daha yapıyordu bir zamnlar deniz makarnası almıştı favori miydi? ay ne çok soru sordum :/ ( bu arada ;dikkat kıskançlık içerir :D)

 10. Favorim begenmene sevindim tsk ederim :)Aymem deniz makarnasını ikiye kestim. Bir deniz makarnasından iki tane kapı süsü çıkıyor. Yalnız iki ucunu birleştirirken birinden yardım almak lazım ben o kadar güçlü degilim :) koli bandıyla sardım, uzun uzun ama. Asla açılmıyor, geçen sene yaptıklarım bile duruyor canım :)

 11. ilginçmiş. Ben de denemiştim deniz makarasından. Ama önce ısıtma yöntemini denedim bir kısmı açıldı. Sıcak silikon denedim sonra. Tam olamasada açılma yapmıştı. bende öylece bir kenarda bırakmıştım. Yeniden ele alayım bari….

 12. Adadenizi söylediginiz yapıştırma işlemleri kesinlikle olmuyor, deneylerle sabittir :) bir çok formül denedim çünkü, koli bandı kesin çözüm inanın. Ve geçen sene yaptıgım kapı süsleri bile açılmadı. Çok tsk ederim :)

 13. ay evet ayme aslı bana makarna bile göndermişti ama fikir özürlü ben bişey yapmaya cesaret edemedim ne yapsam güzel olmayacak gibi hissediyorum niye ama yaa :(((( bu arada taa aslı gönderdiğinde bende eşimin bilek gücünden yararlanarak koli bandıyla tutturmuştum hala açılmadı benimkilerde :Dkoli bandını biraz geniş alanda çevirmek gerek tam uç kısmında olunca açılıyor. :D

 14. tebrikleeeeeeeerrr.. geçen senenin tacını devredeyim baariii:P canım benim ellerine sağlık tekrar.. tebrikler:) bu arada makarnayı koli bandıyla sardık . sonuç başarılı ! :)

 15. Aymem çok tsk ederim :) kesin çözüm koli bandı dimi? açılmıyor kesinlikle :)Baharım çok tsk ederim :)Sesiber begenmeniz beni mutlu etti, çok tsk ederim..Semyıl çok sevindim begenmenize tsk ederim :)