Yılbaşılı Desenli Cam Tabağım

-

Yılbaşı yaklaşıyor benimde son sürat yeni şeyler yapmam gerekli.Onun için yeni yılla ilgili peçeteler buldum ve cam üzerine yapıştırdım. Detaylı anlatımı ve fotoları için tıklayın.

yılbaşı
yılbaşı
Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

20 yorum gelmiş

  1. ehhlikeyif

    ayy bu nefis bişey olmuş..ellerinize sağlık.ben peçete ile hiç bişey denemedim. peçeteyi tam olarak nasıl yapıştırıyoruz objelere,hangi tür yapıştırıcılar kullanılıyor..vs..bu konu hakkında beni aydınlatabilecek biri ya da bir link varsa paylaşırmısınız..ben de yapıştırayım peçetelerden :))

  2. mtnaz11

    Ellerinize sağlık muhteşem görünüyor.Desenlerin seçimi ve yerleştirilmesi ne kadar canlılık katçış tabağa.Ellerinize sağlık.

  3. BeyazKKelebek

    ehlikeyif sitemde açıkladım istersen oraya bir bak eğer anlaşılmayan birşey varsa tekrardan yazarım cnm.banuca,senide bu arada bekliyoruz artık bak herşey hazır bir tek yapman kalmış zaten bir kere yaptın mı ooooo herşey peçete olur:Dsesiber çok saoldendenak linke bak, eğer istersen tekrardan anlatırım.zaten çok kolay koy yapıştır ….lolipu sanada çok teşekkürler aynen bende gidip gelip bakıyorum.adadeniz, seninkiside çok şık olmuş güle güle kullan.selmatozan, hoşgeldiniz :Dcelebi74, merci cnmHerkese Mutlu Yıllar

Bir Cevap Yazın