YILDIZLARIN ALTINDA UYUMAK İSTER MİSİNİZ?

-

Bundan dört yıl önce yaptığımız yorganın bir bloğu 5X5 cm kare kalıpla yaptığımız 4 adat yıldızdan oluşmaktadır. Kenarlarınada aynı kalıpla bordür çalıştık. Elimizde kalan küçük kumaşları da değerlendirmiş olduk. Böyle bir yorgana kim sahip olmak ister? Parmak kaldırsın:))

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

47 yorum gelmiş

 1. kriizantem

  HEM BÜTÜN PARMAKLARIMI KALDIRIYORUM, HEM AYTACA KATILIYORUM, HEMDE TÜM YORUMLARA KATILIYORUM. ÇOOOOK GÜZEL BİR YORGAN ELLERİNE SAĞLIK ARKADAŞIM…

 2. guldenn

  yaaaa o kadar çok seviyorum ki kırkyamayı(patchwork mü daha doğru bilmiyorum))keşke yapabilsem ama çok emek istiyor çookkk…elinize sağlık. bende istiyorum geç oldu ama bundan sonraki lütfen benim olsun :)

 3. Yamali bohca

  Güldenn çok teşekkür ederim. Elbette sizde yapabilirsiniz, yapamıyacak bir şey yok. Yeterki isteyin ve azmedin.Bundan sonraki onayda bekliyor, oda sizin olsun:))))

 4. tuffe

  Elde kalan kumaşları boyle bir eserle değerlendirmek kuvvetli bir matematik ister sanırım.Yetmeyebilirler,dengeli bir dağılım olmayabilir.Ayrıca işin estetiği de önemli.Kombinasyon göze hoş görünmeli.Bu yorganda da bu ozellikler var.Harikasınız.Ne denir ki size.

 5. Yamali bohca

  Çok teşekkür ederim tuffeciğim. Haklısın kırkyama yapabilmek için matemetik ve özelliklede geometri bilmek gerekirki açıları, dairenin çevresini, alanı vb. hesaplıyasın.

 6. Yamali bohca

  Bu yazıma yıldız gönderen aytacrafts, tuffe, orece, Noblesse, Figen abla, gonuldenele, cam guzeli, kirkpare, 03bellinda, belgin41, Ak Pinar ve pinkly her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum:))

 7. renklitasarimlar

  Aaa gözden kaçırmışım, yine harika bir çalışma, eline sağlık YamalıBohça.:) Şiir gibi oldu.:PPBen şimdi neden kırkyama yapamayacağımı anladım; öyle gometrik hesaplarla falan uğraşamayacağım için olsa gerek.:)Ben anlamadım, siz şimdi bunu hediye mi edeceksiniz? Eğer öyleyse benim oğlum da parmak kaldırıyor sayın. Yakında taşınacağımız yeni odasında kullanacakmış.:PP(Gerçi annesi öyle istiyor ama olsun ;-))

Bir Cevap Yazın