Yumurcakları Sevindirelim

-
sandalet
sandalet

Yazın geçmesine belki az zaman kaldı ama bu sandaletler kışın evin içinde yumurcaklara patik olarak da giydirilebilir sanırım siz ne dersiniz?Büyüklüğünü ayak boyuna göre ayarlamak size düşüyor.

23 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  moonless diyor ki;yaa arkadaşlar, bunun üst kısmını nasıl yapmışlar fikri olan var mı?

  evet var:)tabanını ördükten sonra…üst kısmını üzerinde öreceksiniz…ayağğın gececeği ölçüde zincir çekip karşılıklı taraflardan birleştirin…üzerini sık iğne örün…ikinci sıranın zincirini çekerken birinci sırada yaptığınız sayıya göre ortalayıp..birleştirin…(örerken birleştirin)diğer sıralarda aynı şekilde devam eder…belki anlatamamış olabilirim ama en azından çağrışım yapmıştır bazı fikirler sizde…en ortasına güzel bir çiçek motif yapıp yine zincirlerle tuturabilirsiniz…sağlam olaması için mutlaka zincirlerin üzerini sık iğne örmeyi ihmal etmeyin ama…(miray olsa daha iyi anlatırdı..)

 2. Avatar photo

  çok iyi yapmışsın yıldız 32 ben kaçırmışım bunları.bayıldım.çocuklara da yaparız kendimize de yapabiliriz gibi geldi bana:)))))) ::))))

 3. Avatar photo

  hiç bile……. mutlaka kendime yapıcam hem babetlerinde ilk modelleri çocuklar için değilmiydi.sonra bir baktık büyükler içinde yapılmış.:))))

 4. Avatar photo

  :)) Tam da yaz gelmişken… Giyildiğini düşünüyorum da hele bir de yeni yürüyen bir yumurcaksa yerim ben onuuuu :D

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Eski kottan terlik yapımı

| | 3 Yorum

Merhabalar, artık ben de buralardayım ve ilk olarak geçen ay yaptığım cepli teriklerimi paylaşmak istedim sizlerle Evet kabul ediyorum internette bir sürü kottan terlik var, kendi özgün fikrim olduğunu sanıyorum...

Yapay deri tozluk yapımı

| | 2 Yorum

Yapay deriden bu tozluk çok şık olmuş, çok beğendim gerçekten. Ayakkabıya nasıl değişik bir hava vermiş değil mi? kaynak burada. bakın şu şekilde yapılıyor:...