Pazar, Nisan 30, 2017
YUMURTA KARTONLARINDAN YENİ BİR ÇALIŞMA

33 YORUMLAR

 1. İnanır mısın dün seni geçirdim kalbimden hasta falan mı acaba dedim. Ne zamandır yazılarını görmüyordum merak ettim. Ellerine sağlık süper olmuş. Ben de neduğa katılıyorum azıcık pırıltılı olsa daha güzel olur. Tabii takdir senin.

 2. ellerinin yıpranmasına değmiş doğrusu asyacım.emegine sağlık. güle güle kullan.nedukun dediğine bende katılıyorum. ortalarına parıltılı daha koyu bir renkte birşeylere ihtiyaç var gibi.(hatta orta boy lacivert-mor hatta siyah pul,payet bile olur)

 3. çok güzel olmuş oda biraz dağılmış ama değmiş doğrusu.ayrıca çalışırken hangimiz derli topluyuzki(istisnalar vardır mutlaka onlar alınmasınlar ben genelden bahsediyorum)zaten ben çalışırken ortalık derli toplu olsa kendimi çalışmamış sayıyorum:)o dağınıklığı toplarken yeni yaptığım şeyin keyfiyle o yorgunlukta gidiveriyor açıkçası…

 4. fiamma çok teşekkür ederim*************************neduk abla evet bende ortalarına koyu renk büyük bir boncuk yapıştırmak istiyorum ama nasıl yapsam bilemedim. aslında 3-4 tane teli uçlarında sarı minik boncukla ortasına yapıştırmaktı ama (polen gibi)ama nasıl tutturuum bilemedim.örtünün desenleride vallah halının deseni. resmi çektim bloğuma yükledim bide baktım leşşşş gbii görünüyo:DDD yok dedim kir sanarlar bunu ben temiz kızım :DDDözellikle belirteyim dedimyutmadın demi:DDDDD***********************selmatozan çok teşkkür ederim. geçti gitti parmaklarımın acısı zaten:)))*************************noblese tşk ederim***********************artemis;hiiiiiiiiiiiiiiii kıyamam canım ya. yok hasta değilim çok şükür. işten çıktığımdan beri araştırma yapamıyorum pc de. ancak geceleri takılıyorum onuda kendi yaptığım çalışmaları yayınlıyorum. fazla yorumlarda görünmüyorum ama istisnasız her gün bakıyorum beğenn için tşk ederim*************************semyıl abla. ortalarına şimdi yazarken aklıma geldi. şöle koyu renk dut iplerinin dutlarındanmı yapıştırsammı ki diye?**************************tülay tşk ederim:)))****************************esinsel abla teşekkürü bir borç bilirim :))))*****************************retatule kesinlikl elatılyıorum.bak sen benim derdimi anlamışsın billa:DDDD

 5. Çok çok şeker olmuşlar. Emeğine sağlık. Sen oraya dağınık mı diyorsun, ben çalışma ortamımı yayınlıycam birgün, ne kadar düzenliymişim diyeceksin:))Nacizane bir fikir üzerine bolca sprey vernik sık, tozlanınca ıslak bir bezle silebilirsin.

 6. bence de çok hoş olmuş.. Ellerine sağlık.. Ayrıca o oda kesinlikle dağınık değil, ben çalışırken herşey yanımda olur ve ortalıkta adım atacak yer kalmaz, seni taktir ettim yani :)Ortaya ışılıtılı bir şeyler ve vernikleme olayına da katılıyorum. Ama bu haliyle de gayet güzel, güle güle kullan…

 7. krizantem çok teşekkür ederim. evet verniklemek ii fikir. çok yavan oldu böyle**********************dilevser tşk ederim***********************arkadaşlar ortaya bişi, ışıltılı bişiler koun demeyein ne koyayım mesela:)))

 8. hmm. mesela mutlaka boncuklar vardır elinde, tahta koyu renk boncuklar olabilir, pul payet boncukmu deniyo onlardan olabilir. Ya da kumaş parçalarından küçük toplar yapıp ortalarına yapıştırabilirsin.. Belli olurmu şimdi gözümde canlandıramadım birden ama renkli şimli uhular var ya onlarla da ortaları boyayabilirsin.. :) Şimdi bu saatte bunlar geldi aklıma… Karar senin sonuçta..

 9. düğmeyi koydum çok basit durdu.yani böle büyük ve top gibi bişi olması lazım. dut ipi olabilir. pon pon olabilir(o kadar ponponu kim yapacak)kumaş top olabilir(o kadarını kim yaoacak.geri dönüşüm bulun arkadaşlar. şıptan yapışacak uğraştırmaacak:DD

 10. Bak bu saatte dert oldu şimdi içime :) kumaş top ponpondan daha kolay olur sanki..azcık pamuğa sarıp bağlanarak yapılır diye düşündüm ama evet sayı çok.. oyy neyi dönüştürcez şimdi..:SSakin kafayla düşünelim bunu:) (bak nasıl sahiplendim)

 11. ay sabah oldu ben daha yatmadı bu yorumu yazıp yatmaya gidiyorum. Asya ben bu kapı süsüne bayıldım valla. Bende teşekkürümü alabilir miyim :))

 12. bende şimdi geldim.(ama sizden farkım yeni kalktım) :))asyacım şimdi cevap vermen gerekmez .hadi sen de yat.Allah rahatlık versin. Embircim sana :))Asyacım, şimdi,1- boncuk boya diye tabir edilen ve genelde ahşap boyamada kullanılan oldukça yoğun bir boya var.bunun simlileri de oluyor.bunu istediğin renkte olanını ortakısımlarına sıkarak kullanabilirsin. boyutunu sen ayarlayabirisin sıkarak. sıktığın zaman belirsiz oluyor ama kuruyunca çok güzel görünür. hobi mağazalarında bulabilirsin.2- ucuz satılan ojelerden çok koyu renkte (siyah-lacivert bile var artık moda biliyorsun) olanından alıp daha kurumadan üzerine toz sim döküp kurutabilirsin.(toz simi de kumaş boyama için minik şişeler de satılıyor 2 çesittir bir çok ince bir de biraz daha iri taneli 2cisi sana daha uygun olur)işte sana 2 alternatif….. :))) AAAaa bak dünden beri seni düşünmüşüm :)))

 13. ASYA koş embirin bu yazısına bakarmısın oraya yazdım.fikrim geldi de :))http://www.10marifet.org/yazi/kecelestirdigim-kazaktan-ignedenlik-de-yaptim#yorum-82814

 14. asya blogun çok güzel olmuş ellerine sağlık çok beğendim en kısa zamanda kırmızı biberli salatandan yapıcam görüntüsü çok güzeldi gece bakarken pc başında bayağı sulandım ama yapmaya üşendim valla, bu arada kristal boncuklara telle şekil verip silikonla yapıştırmayı denesen nasıl olur

 15. semyıl abla bakıyorum hemen*******************retatule tşk ederim beğenin için . evet kırmızı biberli salatadan kesinlikle yap:))) yerkende beni an :DD

 16. ben biraz ters , 24.00 / 3.30 arası uyudum . eşimiseyahate yolladım. ondan sonra uyuyamadım:((hemen buraya geldim:))Asyacım nasıl fikir renkli topluiğneleri. hem parmaklarındaacımaz ortalarına saplayıp bırakırsın:))

 17. ay buradaki herkes gececi ben sonradan dahil oluyorum dut ip bana da pratik geldi yapabilirsin. Biraz uğraştırabilir ama bu çiçeklerin ortasına birkaç tane misinaya boncuk geçirerek ortasına yapıştırabilirsin , hani hanımeli çiçeğinin içinden çıkan uzun kısımları gibi adı nedir bilemedim.

 18. Bugün temizlikten sonra eldivenlerimden örerken aklıma geldi, tığla tomurcuk ta yapabilirsin, gerçi ben hep uzun yolları bulyorum:) Ama renkli iğneler veya koyu renkli ojeler bence en iyisi… :)

 19. Asyacım nasıl fikir renkli topluiğneleri. hem parmaklarındaacımaz ortalarına saplayıp bırakırsın:)

  semyıl abla kaç haftadan sonra bu fkri yeni gördüm sanırım:((( iyi fikir

  Bugün temizlikten sonra eldivenlerimden örerken aklıma geldi, tığla tomurcuk ta yapabilirsin, gerçi ben hep uzun yolları bulyorum:) Ama renkli iğneler veya koyu renkli ojeler bence en iyisi… :)

  dilevser evet oda iyi bir fikir:)) tşk

  ay buradaki herkes gececi ben sonradan dahil oluyorum dut ip bana da pratik geldi yapabilirsin. Biraz uğraştırabilir ama bu çiçeklerin ortasına birkaç tane misinaya boncuk geçirerek ortasına yapıştırabilirsin , hani hanımeli çiçeğinin içinden çıkan uzun kısımları gibi adı nedir bilemedim.

  1gece tşkbir itirafta bulunayım kapının arkaınsa taktım gelen giden çok beğendi. nazarmı değdi nedir. her misafir gttiğinde süs düştü ben üşenmedim taktım . ama artık en sonunda dayanamadım. kaldırdım:((hala dolapta