16 yorum gelmiş

 1. Yumurtayı çok severim.. Çocukken sarısı yemezmişim anneannecim sağolsun “gıdgıd gıdak yumurtam sıcak…” diye diye yedirirdi bana :) böyle çiçekli falan şekilleri olsa tam süper olacak..

 2. yani neden silah onu anlamadım.. daha sevimli şekiller olabilirdi diye düşündüm. ama fikir güzel, geliştrmek bize kalmış.. (Ay geliştircez de nasıl bunu da öremeyiz ya:D )

 3. Ben bunların kalplisi ve çiçeklisinden aldımsilah pek hoş değil bencevuruldum kısmı için belki enteresan

 4. yani neden silah onu anlamadım..

  sen bekarmısın dilevser bu akşamdam sorunlu yatılan evlilikler için mesaj kaygılı kahvaltı dekoru. Kocalara:)

 5. Yumurta yemeyen çocukların psikopat ebeveynleri için “yemezsen vururum” tadında olmuş.Kurabiye kalıpları olur metalse.

 6. ha ha super “yemezsen vururum” bencede benim içinde espiri bu baskalari nasil algilar bilmem:) buyuk ayicikli filan kaliplar oluyor kucuk kurabiye kaliplarinin boyutunun biraz daha devasa olani onlarla olur:)

 7. kondor, evli değilim henüz evet mantıklı ve anlamlı bir mesaj, öyle düşünmemeiştim. sanırım edinmem gerekecek tam benlik bir tepki bu :)

 8. o zaman evlenince gayret et, akşamdan sorunlu yatmamaya. erkek milleti horul horul uyuyor valla, biz düşün düşün sabaha kadar. ince yaratıklarız vesselam. onunçün napmiycez, yatmadan sorunları çözücez, iyi geceler bebeeem diyip yatıcaz.size iyi geceler bebeeeem ben yatıyorum.

 9. Bir de kadınlar için pembe silah görmüştüm biryerlerde. Biz kadın milleti öyle silah taşısak (gösterişi severiz ya) olur olmaz heryerde çıkarırdık sanırım. Hele de pembeyse, swarovski taşlıysa falan.Aman ne yaparlarsa yapsınlar soğuk obje.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin