Zamazingolu çanta

-

çanta
Hep bu yukarıdaki şekli yabancı bloglarda görüp yapmak istemiştim. Onların yaptıkları daha güzel oluyor ama benimki de ilk deneme için fena değil, değil mi? Üstelik çantada bir başka zamazingo da var. Neden bu eklentilere zamazingo dediğimi öğrenmek ve çantanın diğer resimlerini görmek isterseniz hepsi burada.

Not: Zamazingo yerine kullanılabilecek başka kelimeleriniz varsa öğrenmek isterim :)

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
wildpoppy

Değişik insanlarla tanışmak, yeni şeyler öğrenmek ve yaşamda çeşitliliği deneyimlemek vazgeçemediğim bir şey, bir ihtiyaç hatta. Nüfus kağıdındaki yaşıyla kendi algısındaki yaşını, aldığı üniversite eğitimi ile yaptığı işleri, bir türlü senkronize edemeyen, ettiği zaman ise kendini, kendi gibi hissedemeyen, yaptığı işleri, yaptığı yemeği bile hatta ikinci kez yapmaktan sıkılan, yapamayan hatta, oğlunu seven, koruyan, kollayan, ona güvenen, ona kızan, onun için endişelenen tipik bir anne olmasına rağmen, hala kendinin bir anne olması kavramına şaşırabilen, belki de herkesin tanımladığı gibi tipik bir ikizler kadınıyım ben kısaca... Kendimi bildim bileli pek sevdim elişi, hobi kavramlarında bir şeyler üretmeyi. İlkokulda ki elişi dersini tek seven çocuk bendim herhalde ama diğer arkadaşlarım nefret ettiği için bende gizlerdim bu sevdamı gözlerden. Artık gizlemiyorum ve paylaşmak istiyorum herkesle. Bu blogumun ortaya çıkması da bundandır.... email: wildpoppyfields@gmail.com

4 yorum gelmiş

  1. senayatilgan

    Ben de çok kullanırım zamazingoyu :) Herşeye giidiyor sanki adını bilmiyorsan zamazingo işte :) Sizin zamazingo da çok güzel olmuş yapabancılarınkilerden de güzel boşverin onları siz :) Sizin çantalara su dökemezler onlar….

  2. wildpoppy

    Senayatilgan, aynen öyle, adını bilmiyorsan joker kelime zamazingo… bu güzel çanta yorumu için teşekkürler….

Bir Cevap Yazın