ZENGİN İÇERİK

-

Kumaştan ıvır zıvır koymak için bezden kutu yapmışlar.İki taraflı kare kumaşı dikmişler (sanırım arasına bir kat ince sünger koysak daha sağlıklı olur)ve kenar kısımlarından dikmişler.Yanınada evdeki kavanozlarından dikiş kutusu yapmışlar.Harika bir set olmuş.

Burdaki de değişik renkte

Burda da..

Ve burda da….

Burda da keçeden yapılan anahtarlık çalışmaları var.Hepsini bir başlık altında sunmak istedim.Zengin içerik:))——-1————-2——-——-3——–

8 yorum gelmiş

  1. dilekcim paylaşım için teşekkürler .bu bu arada blogumda ücretsiz hediye,indirim çekleri dağıtıyorum belki işinize yarayan birşeyler çıkar bi bakın derim.

  2. Çantacı yukarıdaki link için değil ama başka bir çalışmana yorum yazmak istedim, ama olmadı, şu yorum yazmadaki kısıtlama işini iptal edersen yorum yazmak daha kolay olur.

  3. embircim tamam sorunu hallettim:)))))))))))bu arada bende 2.,3., ve 4. resimdeki gibi bi ekmeklik yapmıştım gayet kullanışlı oluyor:)))))

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Keçe anahtarlık yapımı

| | 0 Yorum

Herkese merhaba Ayakkabı kalıbını çiziyoruz, kalıbını çıkarıyoruz ve iki taraflı olarak çizip kesiyoruz. Üzerine kar tanesi çizimi yapıp dikiyoruz. İki parçayı da birleştirip dikiyoruz. Bileği için dikdörtgen bir parça ölçüp...