7 yorum gelmiş

  1. kumaşa bayıldım yaa tam benim zevkime göreymiş sizinde hakkınızı yememek lazım çok güzel bir bluz çıkarmışınız ortaya ellerinize sağlık :)

  2. zulaltan yorumun için teşekkür ederim.kızılderili amca hangi kabilenin şefi bilmem ama mimiklerindende belli olduğu gibi pek sinirli sanırım :) bu arada tavsiyen için çok teşekkür ederim gerçekten çok iyi fikir bu.kumaşımdan biraz daha artmıştı ne yapacağımı düşünüyodum, kağıtla dikim fikri kolaylığıyla daha çok model gelicek aklıma :)

  3. SeherK bende pazarda binbir çeşit kumaşın arasından desen ve renkleriyle direk buna vurulmuştum :) bende aynen “tam benim tarzım” demiştim :) iltifatın içinde çok teşekkür ederim şımartıyosun beni :P

  4. merveGuclu pazardan da nasıl denk gelmiş bu kumaş arasan bulunmaz :) ayrıca böyle güzel bluz diken birisi de azcık şımarsın canııım :)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Hazır giyim Meslek Lisesi mezunu, evlendikten sonra modalistlikten ev hanımlığına atanan, dikiş dikmekten büyük haz duyan, diktiklerini giyerek giydirerek gururlanan, biliyorum kelimesinden çok neymiş o diyerek araştırmayı seven, bloggerların sitelerine yararlı ve öğretici şeylerin dışında gezdikleri tozdukları yerlerin ve yedikleri içtikleri şeylerin resimlerini koydukları için gıcık kapan diğer insanlardan biriyim işte :)