Cumartesi, Ekim 29, 2016
Zor kumaş, güzel iş

Zor kumaş, güzel iş

7

dikiş
İlk ve sonbahar aylarında vazgeçemediğim bluzum. Beni çok zorladı ama kazanan ben oldum :)  Bloguma beklerim.

Paylaş
MerveGuclu
Hazır giyim Meslek Lisesi mezunu, evlendikten sonra modalistlikten ev hanımlığına atanan, dikiş dikmekten büyük haz duyan, diktiklerini giyerek giydirerek gururlanan, biliyorum kelimesinden çok neymiş o diyerek araştırmayı seven, bloggerların sitelerine yararlı ve öğretici şeylerin dışında gezdikleri tozdukları yerlerin ve yedikleri içtikleri şeylerin resimlerini koydukları için gıcık kapan diğer insanlardan biriyim işte :)

7 YORUMLAR

  1. kumaşa bayıldım yaa tam benim zevkime göreymiş sizinde hakkınızı yememek lazım çok güzel bir bluz çıkarmışınız ortaya ellerinize sağlık :)

  2. zulaltan yorumun için teşekkür ederim.kızılderili amca hangi kabilenin şefi bilmem ama mimiklerindende belli olduğu gibi pek sinirli sanırım :) bu arada tavsiyen için çok teşekkür ederim gerçekten çok iyi fikir bu.kumaşımdan biraz daha artmıştı ne yapacağımı düşünüyodum, kağıtla dikim fikri kolaylığıyla daha çok model gelicek aklıma :)

  3. SeherK bende pazarda binbir çeşit kumaşın arasından desen ve renkleriyle direk buna vurulmuştum :) bende aynen “tam benim tarzım” demiştim :) iltifatın içinde çok teşekkür ederim şımartıyosun beni :P

  4. merveGuclu pazardan da nasıl denk gelmiş bu kumaş arasan bulunmaz :) ayrıca böyle güzel bluz diken birisi de azcık şımarsın canııım :)