Safari temalı keçe bebek setleri

-

kece-zurafa-oyuncak-modelleri
Bir müşterim için safari temalı devasa bir kapı süsü, müşterimin kendisinin süslemesi için çeşitli safari hayvanları, aslan şekilli takı yastığı hazırladım.
Takı yastığı 34*25 cm ölçülerdinde kocaman bir aslan :)

kece-safari-temali-kapi-susu-modelleri
110*70 cm ölçülerinde devasa kapı süsüm. Aşağıdaki kesimdeki küçük hayvanlar da, müşterim tarafından hazırladığı sepete yapıştırılmak üzere yapıldılar. Büyük olanları ise kapı süsü için kullandım.

kece-aslanli-bebek-taki-yastigi
kece-aslan-bebek-sekeri-modelleri-1

kece-fil-bebek-sekeri-modelleri
Blogum

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Merhabalar Şeker Keçeler adından da anlaşılacağı üzere birbirinden şeker, sevimli el emeği göz nuru keçe ürünlerimi paylaştığım bir platform. Keçelere olan merakım, hamileliğim sırasında oğluma bebek şekeri hazırlıklarım sırasında başladı. O dönem büyük bir gayretle süslerimi kendim hazırladım. Sonrasında gerek yerli gerek yabancı bloglarla bu işin içine iyice daldım. Keçe dünyası tam bir derya, yapılabileceklerin sınırı yok. Hayal gücü tek gıdamız. Umarım paylaştıklarımı ve yaptıklarımı beğenirsiniz. Beğendiğiniz şeylere sahip olmak isterseniz veya aklımda bu var benim için yapabilir misin derseniz sekerkeceler@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.