Video: Swarovski taşlı damla küpe nasıl yapılır?

-

Çok zarif bir damla küpe yapmak istedik. Swarovski boncuk, takı penseleri, biraz bakır tel, küpe aparatı ile tam da istediğimiz küpeyi yaptık, hemen taktık. Yapımı hiç de zor değildi, basit bir model hazırladık. Takı tasarımı konusunda deneyimi olan ya da hiç olmayan herkesin hemen yapabileceği, bizce her tarza gidecek zarif bir küpe modeli oldu. Küpe nasıl yapılır, swarovski boncuk nerelerde kullanılır, nereden alınır gibi sorular varsa, bunların tüm cevapları burada ve videomuzda. Kısacık videoyu izlerken eş zamanlı olarak siz de yapabilirsiniz bu zarif küpenin aynısından. Malzemeleri tek tek verelim, HOBIUM’da bulabileceğiniz adresleri ile:

Swarovski boncuk 
Tel (Teli bu kitin içinden aldık. Çok güzel malzemeler var içinde. Bunlarla tabii ki başka modeller de yapıp fikir olması için paylaşacağız sizinle.)
Küpe aparatı
Penseler (Eğer bu iş ilginizi çekiyorsa, bu penseleri mutlaka edinmenizi tavsiye ederiz. İşi çok kolaylaştırıyor, epey kullanışlılar. İlk etapta tabii ki makasla, teli kıvırmak için başka nesnelerle idare edilebilir ama uzun vadede bunların faydası büyük.)

Umarız beğenirsiniz…

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Bir Cevap Yazın