Balonlu prenses kapı süsü

-


Yine balonlu bir kapı süsü modeli ile karşınızdayım, kız bebek odası için hazırlandı bu kapı süsü modeli, istenilirse duvar süsü olarak da kullanılabilir pek tabii.
Şirin yüz ifadeli bebeğim tam da örüklü saçlarıyla Zeynep ismine uygun :) Saçlarına taçtan çiçekler yaparak cıvıl cıvıl bir bahar havası katmış olduk.
Kaşmir kumaştan içi elyaf dolgulu olarak yaptığım bebeğimin saçlarını ışıltılı pembe iple iki yandan örüklü ve kurdeleli yaptım. Bebeğin pembe saçlarına uygun olarak pembe tülden bir de tütü etek ve pembe ile mint yeşilinden çiçekli bir büstiyer ile eteği birleştirdim ve bu şirin elbiseyle kızımızı giydirmiş oldum.
Balonlar içi elyaf dolgulu olarak keçeden hazırlandılar. Renkli balonlar çok yakışıyor bebek odası kapı süslerine.
Keçeler sentetik değil, daha yumuşak kumaştan. Bebeğimdeki bulut kaşmir kumaş ve yıldızlar yumuşak sarı keçeden yapıldı. Her bir harfi farklı bir fontla yaptım. Balonlara keçeden kuş, kelebek ve arı detayları da ekleyince gökyüzüne uçmaya hazır hale geldiler. Balonları ayrıca minicik kurdeleden fiyonklarla da süsledim. Son olarak da yapmış olduğum tüm figürleri kurdeleye monte ederek ona da bir asma aparatı yaparak kapı süsü ya da duvar süsü olarak da kullanılabilecek modelimi tamamlanmış oldu.

İsme göre balon sayısı arttığı için bu kapı süsünde isim belirtmeniz gerekiyor. Erkek bebeklere uygun farklı renklerde de yapılabilir. Bana profilimden ulaşabilirsiniz.

1 yorum gelmiş

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Merhabalar ben keçe sevdalısı Öznur. Asıl mesleğim sınıf öğretmenliği ama hobilerim sanırım ağır basıyor. Bir işi sevmeniz çok önemli ve ben işimi çok seviyorum... Keçeleri yaparken bir sanatçının bitirdiği esere bakması gibi bazen bakmaya doyamıyorum... Sizlerin mutluluğunuza ortak olmak için ben buradayım. 10marifet'e beni sizlerle buluşturduğu için teşekkür ediyorum...

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...