Dantelli çiçekli anne bebek doğum seti

-


Merhaba 10 marifet sevenler :)
Pembe renk ve fırfır dantel süslemeli anne ve bebek hastane çıkış setimizin mint çiçekli halini de sizlerle paylaşmak istedim. Tamamen el becerisi gerektiren dikiş ve süsleme işi. Hobi olarak bu tarz işlere eli yatkın olanlar ve dikiş sevenler ekran başına :)


Tamamen el emeği ve dikiş makinesi gerektiren bu modelimizin çiçekleri isteğe göre değiştirilebilir
Kristal taş harfler elde farklı boyutlarda makas ile kesilmektedir. Ben artık ezbere kesiyorum her harfi  :)
Her modelde olduğu gibi bu takımın içeriğini arttırıp azaltmak mümkündür. İhtiyaca göre takımın diğer parçaları da hazırlanabilir. Bebek takı yastığı, alt açma seti, bebek ayakkabısı, saç bandı, kapı süsü, puset süsü, anne ayak ucu süsü gibi parçalar da takıma eklenebilir.

Takımın diğer renkleri için bana profilimde ki ÖYKÜLÜ TASARIMLAR sayfalarımdan ulaşabilirsiniz.
İyi Günler dilerim…

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar