Dantelli incili kız bebek 10 parça hastane çıkış seti

-


Merhaba 10marifet kullanıcıları :) Bu çalışmam da bebekler için hastane çıkışı olacak. Süslü olmak doğumda başlar diyoruz ve en şık bebeklerimiz için el emeği ürünlerin en özelini hazırlıyoruz. Anneler için en özel anlardan biri olan doğum için piyasada çok güzel ürünler bulunmakta. Şimdi sizlerle bu setimizin içeriğini paylaşmak istiyorum.

Bordo fiyonklu 10 parça bebek hastane çıkış setim %100 pamuk bebekler için özel üretimdir. Bebeklerin ilk giydiği ürünler özel olmalı. Anneler için özellikle dikkat etmeleri gereken konu bu olmalı diyorum.

Set içeriği penye battaniye, tulum, üst zıbın, pantolon, şapka, önlük, eldiven, çıtçıtlı badi, iç zıbın, ağız mendili olarak 10 parçadır. İsteğe göre bu parçaları arttırıp azaltmak elbetteki mümkün.

Setin hazırlaması için gerekli malzemeler, süslemesiz sade 10 parça hastane çıkış seti, isteğe göre kristal taşlı kraliçe meç taçlar, dantel, çift sıra inciler, istenilen renkte kurdeleler, silikon, iğne ve iplik.

Ürünlerin hazırlık aşamasına gelince öncelikle süslemesiz hastane çıkış setinin istediğimiz yerlerine tuluma zıbına battaniye kenarlarına danteli dikiyoruz. Sade isteyenler danteli daha az tutabilir. Biz burada her parçayı dantel ile diktik. Dantel kenarlarına inci ile süslüyoruz ve yine tercihe göre parçalar üzerine taçlar ve fiyonkları monte ediyoruz. Ürünün süslemesini istediğiniz yoğunlukta yapabilirsiniz.

Diğer modellerim için bana profilimde ki oykulutasarimlar sayfalarımdan ulaşabilirsiniz

Herkese kolaylıklar diliyorum….

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar