Denizci temalı keçe tişört

-


Merhaba sevgili 10marifet ailem. Çok çeşitli bebek ürünleri yaptım, bunlardan en çok sevilenler tişörtlerim oldu. Benim sloganım ‘resim çizer gibi yap’, ortaya çıkan çalışmalar da bu yüzden hep beğeniliyor.
Benim yaptığım tişörtleri referans bilerek bana ulaşanlar istediğimiz modeli yapar mısınız da derler zaman zaman. Ben de imkan dahilinde en iyisini yapmaya çalışıyorum. Bana ulasan bir anne doğum günü pastasının denizci figürlerle süsülü olduğunu söyledi ve buna uygun bir tişört yapmamı istedi. Ben de deniz figürlerini çalıştım. Hepsi elde kalıp ve elde kesim oldu. Keçe makinesi kullanmıyorum. Renkleri de ben ayarladım ve deniz temalı bir şeyler serpiştirdim keçeden ve anneyi memnun ettim ? Sizler de pastanıza uygun ya da aklınızdaki bir ürün için bana başvurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Merhabalar ben keçe sevdalısı Öznur. Asıl mesleğim sınıf öğretmenliği ama hobilerim sanırım ağır basıyor. Bir işi sevmeniz çok önemli ve ben işimi çok seviyorum... Keçeleri yaparken bir sanatçının bitirdiği esere bakması gibi bazen bakmaya doyamıyorum... Sizlerin mutluluğunuza ortak olmak için ben buradayım. 10marifet'e beni sizlerle buluşturduğu için teşekkür ediyorum...