Deprem Bölgesi El Emeği Üreticileri

-

Kurulduğumuz günden beri el emeğine destek vermek için varız. Bu defa, desteğimizi var gücümüzle deprem bölgesinde yaşayan el emekçilerine çeviriyoruz. Lütfen aşağıda listelediğimiz her bir isme ve ürünlerine bakın. Bir ihtiyacınız mı var, bir hediye mi seçeceksiniz, eşinize dostunuza bir şey mi lazım? Belki bu listede vardır. Hem zaten lütfen önceliği her daim bireysel el emeğine verin ama şu an, onun da ötesinde, maddi manevi her türlü desteğe ihtiyacı olan deprem bölgesi el emekçilerine verin.

İsmin üzerine tıkladığınızda marifetlimizin Instagram hesabına ulaşmış olacaksınız. DM üzerinden haberleşebilir, istediğiniz ürünü kendisinden talep edebilirsiniz. Eğer size hemen geri dönüş yapmaz ise, içinde bulunduğu zor şartları düşünerek sabırlı olun lütfen.

@_embroidery_worklove / HATAY / Nakışlı tokalar

Nakış her şeyi nasıl da güzelleştiriyor, özelleştiriyor… Bu şahane çıtçıt tokalar da nakış dokunuşuyla hayranlık uyandıran bir hoşluk kazanmışlar. Lütfen dahasını da görmek için marifetlimizin sayfasında dolaşın.

@my_sopunch / ADANA / Punch nakışı ürünler

Punch nakışı yastıkların güzelliğine bakar mısınız! Ev için ne kadar harika bir güncelleme. Hesapta göreceğiniz her model de birbirinden çekici doğrusu. Bayılacaksınız.

@atrash.8 / KAHRAMANMARAŞ

Polimer kilden hafif, rahatça kullanılabilecek birbirinden keyifli ve şık küpe modelleri bulacaksınız bu hesapta. Özellikle bu lotus çiçeği bizim favorimiz oldu ama model o kadar çok ki siz de kendinizinkini muhakkak bulacaksınız.

@merve_genc1903 / KAHRAMANMARAŞ / İğne oyası ve kanaviçe süslemeli ürünler

İncecik iğne oyası ile süslenmiş örtüler, setler, havlular, hatta patikler… Mutlaka görmelisiniz. Kanaviçe ve iğne oyası ile süslenmiş bu havluya biz bayıldık mesela.

@meryemcenin.yeri / OSMANİYE / Örgü tokalar ve taçlar

Nasıl güzel tokalar, nasıl cici bebe yakalar, tatlış taçlar var hesapta, mutlaka görmelisiniz. Fotoğraflar da harika. Ayçiçeği ve uçuç böceği detaylı çıtçıt tokalara başka türlü bir sempati duyduk biz, siz de favorilerinizi seçsenize…

10. @hobim_terapi / ŞANLIURFA / Polimer kil kupalar

Kişiselleştirilmiş kupa ve fincanlar çok keyifli bir hediye olmaz mı? Sipariş üzerine özel hazırlanan çok güzel işler.

@takbigor / HATAY / Boncuk ve kristal takılar

Kum boncuk ve kristal taşlardan yapılma kolye ve bileklik modellerine göz atmanızı isteriz. Aralarında illa ki hoşunuza gidenler çıkabilir veya siz kişisel sipariş de verebilirsiniz.

@ozlemce_elisleri2 / HATAY / Örgü çocuk kıyafetleri

Şu cici bci örgü yakaların tatlılığına bakar mısınız! Şık küçük hanımların tercihi olabilir, ne dersiniz?

@srp.handmade / GAZİANTEP / Kumaş çantalar

Özellikle totebag sevenler için ne kullanışlı bir model bu kapitone çanta! Ama çıtı pıtı ve şıkır şıkır olanlar da var. Hesabı gezip kendiniz görmelisiniz, çünkü hepsi ayrı hoşlukta ve tarzda.

@oznurun_taki_dunyasi / İSKENDERUN / Miyuki boncuk takı modelleri

Miyuki cam boncuklarla tasarlanmış birbirinden keyifli takıları bu hesapta bulacaksınız. Böyle bir kelebek broş kim takmak istemez ki yakasına mesela, değil mi?

@gzl.yagmur7 / HATAY / Rölyef dekoratif süsler

Kelebekleri çok seven biri geliyor mu aklınıza, hediye vermek istediğiniz? Rölyef kelebeklerin uçuştuğu ışıltılı bir fanus nasıl fikir? Buradaki modelleri görmelisiniz.

@metagurumi_design / ŞANLIURFA / Amigurumi örgü bebekler

Şu masum bakışların güzelliğe bakar mısınız lütfen! Hesapta böyle tarifsiz tatlılıkta örgü bebekler dolu. Gezip tozun, keyfini çıkarın deriz.

@estrelladizayn / ANTAKYA / Makine nakışı desenli çanta, tişört ve önlükler

Ne göz alıcı bir model, değil mi? Böyle havalı başka işler de var hesapta. Mutfak önlükleri, şapkalar, tişörtler… Hepsi pek şık, çok albenili. Kaçırmayın.

@bukraa / KAHRAMANMARAŞ / Nakışlı panolar

Birbirinden naif ve güzel işlenmiş, dilerseniz kişiselleştirilmiş nakışlı panolar harika hediyelikler olur bize sorarsanız. Güzelim modeller arasında bir gezinin.

@hazell.designn / OSMANİYE / Örgü ve punch nakışı dekoratif ürünler, tokalar

Kumaş tokaların güzelliğine ne demeli! Sonbahar tonlarını sevenler için bu modeller de nasıl da şeker olmuş… Hesapta örgü çantalar, şık kumaş tokalar, punch nakışı dekoratif ürünler de mevcut. Görmeden geçmemeli.

@tasthandmade / MALATYA / Nakışlı tokalar, keseler

Nakışlı toka ve keselerin nazenin güzelliğinden gözlerinizi alamayacaksınız. Muhakkak görmeniz gereken bir hesap. Fotoğrafların şahaneliğine ayrı hayran kalacağınızdan eminiz.

@liyakiids / HATAY / Örgü anahtarlıklar, amigurumi bebekler

Amigurumi minik örgü melek nasıl da güzel! Böyle sempatik bir anahtarlık taşımak istemez misiniz? Çok cici örgü figürler bu hesapta.

@gulbahcesidesigner / HATAY / Örgü çantalar ve cüzdanlar

Bu güzelim kağıt ip örgü çantayı taşımak nasıl keyif olur düşünsenize! Birbirinden harika örgü çantalar, cüzdanlar, gözlük kılıfları, şapkalar, büstiyerler bu hesapta. Bu kullanışlı ve güzel ürünlere illa ki bakın.

@d.t.s.amigurumi / GAZİANTEP / Amigurumi örgü oyuncaklar

Şu kaplumbağacığın sevimliliğine bakar mısınız lütfen! Sayfaya gittiğinizde göreceğiniz diğer oyuncaklar da daha az tatlı değil, ondan emin olun.

@babykaneviceatelier / DİYARBAKIR / Doğal kumaş ve kanaviçe bebek setleri, kanaviçe işler

Nasıl tatlı, miniş bebek önlükleri ve setleri olmuş… Daha birçok bebek ürünü bu hesapta. Çarpı işi sevenler için güzel kanaviçe işler de görmeye değer. Hepsi de çok kullanışlı ve şık.

@brnhobiatolyesi / OSMANİYE / Punch nakışı kırlentler

Kırlentin güzelliğine bakar mısınız! Rengiyle ve sade deseniyle nasıl da mütevazı bir güzelliği var… Başka harika modelleri de seveceksiniz.

@pofudukkpuffy / HATAY / Yumuşak örgü ürünler

Yumuşacık örgü battaniyeler, yelekler, çantalar… İnsanın canı bu pofuduk ürünlere dokunmak istiyor hemen. Bir göz atın deriz.

@mormakrome / HATAY / Makrome ürünler

Makrome ayna çerçeveleri, hediyelik ürünler, kapı süsleri… Hepsi ayrı ayrı hoş, göz atmaya değer.

@byperlee / OSMANİYE / Amigurumi bebekler ve örgü tokalar

Küçük hanımlar için en cici hediyelerden biri de örgü tokalar ve taçlar bize sorarsanız. Şahaneliğe bir bakar mısınız? Ama hesapta çok şeker ve eğlenceli amigurumi örgü oyuncaklar da var. Gezin dolaşın yani siz en iyisi.

@havvakoca74 / GAZİANTEP / Kazaziye takılar

Zevkle kullanılacak bir kazaziye bilezik… Kimsede eşi olmayan böyle zarif ve oriijinal takılar bu hesapta. Orijinal takılardan hoşlananların ilgisini muhakkak çekecektir.

@dilekamigurumidiyarinda / GAZİANTEP / Amigurumi örgü bebekler

Taş Devri’ni hatırlayanınız vardır. Ne güzel canlandırılmış değil mi Çakıl ve Bambam karakterleri… Sadece bunlar değil elbet, hesapta başka oyuncaklar da var ama bunlar bizim gönlümüzü ayrı bir çaldı.

@kubraadesign / OSMANİYE / Epoksi ürünler

Bu bahar gibi, gerçek unutma beni çiçekleri ile süslü tepsi ve başka birçok epoksi ürün bu hesapta. Çay, kahve servisi için nasıl da şık olur, düşünsenize!

@emine_tumbuloglu_celik / GAZİANTEP / Örgü toka modelleri

Şu cici bici örgü tokalara bakın hele! Dahasını görmek için hesaba tıklamanız yeterli.

@emba.ca / HATAY / Örgü el çantaları

Sanki herkeste bu çantalardan bir tane olmalı değil mi? O derece güzel örgü çanta modelleri bu hesapta. Kesinlikle beğeneceksiniz.

@burcuhobi / HATAY / Örgü tokalar, örgü çocuk çantaları, örgü yakalar, örgü hırkalar

Granny square örgü hırkanın şahaneliğine bir bakalım mı beraber! Birbirinden çık ve cazip örgü tokalar, çantalar, yakalar da sizi bekliyor bu güzelim hesapta. Bu birbirinden harika işleri kaçırmayın.

@toka_sroree/ KAHRAMANMARAŞ / Örgü tokalar

Ay renge bakar mısınız ne tatlı! Mini mini örgü çıtçıt tokalar, çok cici örgü çocuk çantaları bu hesapta.

@magu_artdesign / ADANA / Punch nakışı yastıklar

Punch nakışı dekoratif yastıkların ve şık runner örtünün temiz işçiliği ve naif desenleri göz okşayıcı. Ev için harika bir güncelleme. Hesapta daha birçok enfes model var.

@masal_popcorn / PAZARCIK / Örgü tokalar

Örgü tokalara kelebek konmuş! Daha birçok cici model bu hesapta sizi bekliyor.

@hobbycart / ADANA / Keçe çantalar, hediyelikler

Keçe kullanarak hazırlanan rengarenk, dayanıklı, özenli çocuk çantaları ve cüzdanları bu hesapta. Dahasını da bulacaksınız.

@tokahazinem01 / ADANA / Örgü tokalar

Kumaş fiyonk detaylı örgü tokalar ne hoş olmuş. Dahası da var hesapta; örgü yakaları ve çocuk çantalarını da seveceksiniz.

@four.seasons_spring / ANTAKYA / Amigurumi örgü bebekler

Çok güzel, çok beğenilesi amigurumi örgü bebekler bu hesapta. Kızın güzelliği zaten gösteriyor olanı biteni. Bu fırsattan istifade, şuraya bitmeyen bir yaz havası eklemiş olalım.

@orgu_dukkaniim_ / KAHRAMANMARAŞ / Örgü bebek giysileri ve örgü lifler

Çok özenle örülmüş kullanışlı bebek giysileri kadar birbirinden renkli ve güzel örgü banyo lifleri de var bu hesapta. Bizce her ufaklığın böyle bir hırkası olmalı ayrıca, siz ne dersiniz?

@aycangurumi / DİYARBAKIR / Örgü tokalar, amigurumi örgü oyuncaklar

Mitevazı hoşlukta, özenle hazırlanmış örgü toka modelleri ve amigurumi örgü oyuncaklar bu hesapta sizi bekliyor.

@kirazkupemm / OSMANİYE / Örgü battaniyeler, yakalar ve hırkalar

Sıcacık, rengarenk bir örgü battaniyeye hayır demek zordur. Koltuğun üstünde kendi halinde dursa evin havası değişir. Hele böyle yastığıyla da takım olunca, iltifatların arkası kesilmez bizce. Hırkalar da çok güzel.

@gunisigi_tak_takistir / ADANA / Örgü çantalar

Turuncunun enerjisini ekrandan bile hissediyor insan, ne dersiniz? Böyle güzel bir sürü örgü çanta modeli bulacaksınız hesapta.

@hilenisshops / ANTAKYA / Örgü çanta modelleri

Bu havalı hesaptaki örgü çantaların çeşitliliğine ve kalite düzeyine hayran kalacaksınız, bizden söylemesi. Yukarıdaki fotoğraftan da belli değil mi zaten? Mutlaka görün.

@sekerrgurumilerim / GAZİANTEP / Amigurumi örgü bebekler, inci boncuklu çantalar

Bu hesapta hem şipşirin amigurumi örgü oyuncaklar hem de bu gördüğünüz havalı boncuk detaylı çantalardan var. Görmeye değer.

@ervahandknit / ŞANLIURFA / Örgü tokalar, amigurumi örgü oyuncaklar

Örgü tokada bol çeşit, sağlam işçilik, rengarenk modeller bu hesapta. Öte yandan, bu şipşirin örgü parmak kuklalar gibi sevimlilikler de mevcut. Bir baksanıza…

@merveninhobyblogu / GAZİANTEP / Punch nakışı bebekler ve taş boyama ürünler

Punch nakışı tekniği ile çok pofuduk bebekler de yapılıyor, bakın işte böyle. Bu hesapta ayrıca cici taş boyama ürünler de yer alıyor. Bir gezin.

@byburcinhandmade / OSMANİYE / Kumaş çantalar, tekstil ürünleri

Kumaş kalemlikler, kitap kılıfları, şirin çantalar, hamur mayalamak ve yoğurt yapmak için kullanılacak tontiş kılıflar… Böyle güzel ve işlevsel tekstil ürünleri bulacağınız br sayfa.

@amigurumioyuncakdunyasi63 / ŞANLIURFA / Amigurumi örgü bebekler, örgü tokalar

Bu hesapta amigurumi örgü oyuncaklar var, tatlış tokalar var, ama bizim favorimiz bu şirin avokado anahtarlıklar. Kesin çevrenizde seveni vardır, bir düşünün bizce.

@amigurumitoys02 / ADIYAMAN / Amigurumi örgü bebekler 

Çok tatlıymış bu amigurumi bebekler… Başka sempatik modeller de var hesapta.

@atolyee_lal / HATAY / Amigurumi örgü bebekler, bebek ürünleri

Örgü bebe yakanın güzelliği, sayfadaki diğer işlerin hoşluğuna dair ipucu veriyor diyelim, siz anlayın. Çok keyifli bir hesap.

@bensu.knits / ADIYAMAN / Örgü bebek kıyafetleri

Böyle de güzellik olmaz dedirtecek hoşlukta ve üst düzey işçilikle örülmüş bebek kıyafetleri bu hesapta. Bakıp bakıp hayran kalmalık işler.

@anneli_kizli46 / KAHRAMANMARAŞ / İğne oyası

İğne oyası ile süslenmiş zarif örtüler bu hesapta.

@toka_land_ / GAZİANTEP / Örgü toka

Çok cici bici, özenle örülmüş örgü tokalar bu hesapta sizi bekliyor. Ürün çeşitliliği de epey fazla. İlginiz varsa bakın mutlaka.

@vsdesignvss / KAHRAMANMARAŞ / Örgü çantalar, etamin havlular

Bu hesapta böyle hoş örgü çantalar ve yazı işlemeli etamin havlular bulunuyor; göz atmaya değer.

@himaa.kids / İSKENDERUN / Örgü tokalar

Bu mor kelebekli örgü tokalar çok cici olmamış mı sizce de? Hesapta dahası da var.

@dilberin.orgu.dunyasi / HATAY / Örgü lifler, hırkalar, tokalar 

Mini minnoş örgü bebek hırkaları, çeşit çeşit örgü banyo lifleri, küçük hanımlar için toka modelleri… Bir gezip kendiniz görün.

@orguevvimiz683 / ŞANLIURFA / Çocuk ve yetişkin için örgü giysiler

Bu çizgili, arkadam bağlamalı örgü büstiyer ne kadar da hoş… Hesapta daha çok bebek ve çocuklara göre giysiler var, bir bakın.

@igneilesanatim / KAHRAMANMARAŞ / İğne oyası

Çok zarif, çok hoş iğne oyası örtüler… Bakmak bile zevk.

@renkliduslerhandmadednd / ŞANLIURFA / Örgü tokalar, süslü çoraplar

Böyle pembe kirazlı tokaları ve çorapları olsun hangi çocuk istemez ki?

@siyahinciknit / KAHRAMANMARAŞ / Örgü çoraplar

Örgü çorap olur da bu kadar mı güzel olur diyeceksiniz… O kadar güzel hepsi. Kendine özel örgü çorap isteyen kaçırmasın.

@luliwaaksesuar / ADANA / El yapımı takılar

Hesapta göreceğiniz bütün takılar bu kadar hoşlar, evet. Bakmak bile zevkli. Kendinize veya sevdiğiniz birine hediye almak için çok hoş seçenekler var.

@elif._ce / DİYARBAKIR / Dekoratif boyama ürünleri

Güzelim, iç açan limon desenli baharat kavanozları nefis olmamış mı? Bu demek oluyor ki gideceğiniz hesapta birbirinden hoş dekoratif boyama ürünleri bulunuyor. Seveceğinizden eminiz.

@bluepinkbebekurunleri / OSMANİYE / Örgü bebek kıyafetleri

Şirinlikten ve güzellikten ne yapacağını şaşırmış örgü bebek kıyafetleri görmek için daha fazla beklemeyin. Her bir model ayrı nefis.

@puffy.designs / GAZİANTEP / Pofuduk örgü bebek battaniyeleri

İnsan sadece bakarken bile yumuşaklığını hissediyor bu cici battaniyelerin. Bebekler için çok ideal. Mutlaka görmelisiniz.

@rukiyenin_etamin_dunyasi / GAZİANTEP / kanaviçe ürünler

Eve zarif ve sade bir dokunuş yapmanın yolu, etamin işleme işlerden geçer. Zamansız, sade, şık tasarımlar bu hesapta.

@gelincikkids / İSKENDERUN / Örgü tokalar

Çok kaliteli, çok şık hazırlanmış örgü tokalar bu güzel hesapta sizi bekliyor.

@star_taki_ / HATAY / Boncuk takılar

Kristal ve kum boncuk takılar çok hafif ve gündelik bir şıklık sağlıyor. Bu nazar boncuklu dokuma bileklik çok hoş bizce. Hoşunuza gidecek modeller bulacaksınız.

@madreterra_design / HATAY / Polimer kil takılar

Polimer kil takıların orijinal ve zarif hallerine bayılacaksınız. Çok hoş bir sayfada gezmeye hazır olun.

@arkabahcedeyizz / HATAY/ Örgü bebek giysileri

Bu süper şık bebek kazağının büyük modelinden olsa da giysem diye düşünmediniz mi siz de? Çok güzel modeller var hesapta.

@zeyce_orgu / KAHRAMANMARAŞ / Amigurumi örgü bebekler

Mini minnoş amigurumi örgü bebeklerle dolu güzel bir hesaba daha hoş geldiniz.

@zelishobi / ADANA / örgü çantalar, tokalar, taçlar

Örgü tokalar ve taçlar çok güzel, hepsine bayılacaksınız ama gözünüz bu minnoş çantalarda da kalabilir.

@atolyegiftt / HATAY / Özel gün hediyelikleri

Ciddi bir özen ve zarafetle hazırlanmış söz, nişan, düğün hediyelikleri bu naif hesapta.

@fatmanurunorguleri / ADANA / Örgü bebek kıyafetleri

Güzelliklerinden gözlerinizi alamayacağınız nefis örgü bebek kıyafetleri bu hesabı gezmeye çağırıyor sizleri. Çevrenizde minik ve şık bebekler varsa mutlaka onların üstünde görmek isteyeceğiniz örgü ciciler bulacaksınız.

@devran_bebe_tasarim / MALATYA / Kokulu taş hediyelikler

Kokulu taş ile hazırlanan minik dekoratif hediyelikler bu hesapta sizi bekler.

@orguuhazinem / HATAY / Örgü tokalar

Minicik örgü ördeklerin süslediği taçlar ve tokalar mı? Evet lütfen! Şirinliklere bakar mısınız!

@ireminhobidunyasi20 / ŞANLIURFA / Örgü tokalar, taçlar, çocuk çantaları

Kağıt ip örgü çantalar çok şık oluyor; bu çocuk boy çantanın miniş güzelliği de çarpıcı. Hesapta nefis taçlar ve tokalar da var.

@nurselcetin9295 / GAZİANTEP / Örgü giysiler

Temel Reis ve Safinaz’lı örgü süveter mi? Evet! Keyifli örgü giysiler içeren bir hesap.

@minibuckless / ADANA / Örgü tokalar, bandanalar

Papatya desenli mor örgü bandana, ufaklıklara havalı bir aksesuar olur bize sorarsanız. Renkli bir hesap.

@modatubaseven / KAHRAMANMARAŞ / Kanaviçe işler

Kanaviçenin zamanı hiç geçmez; hele ki böyle gösterişli örtülerin güzelliği bambaşka…

@gulun_orgudunyasi / MALATYA / Örgü bebek giysileri

Mini minicik bir örgü yelek böyle güzel olunca insan dahasını da görmek istiyor haliyle…

@zeynonun_renkli_tasarmlar / OSMANİYE / Gelin aksesuarları

Gelinler ve nedimeler için birbirinden zarif saç aksesaurları, hoş gelin buketleri bu hesapta.

@ikranintokadunyasii / ADIYAMAN / Örgü tokalar

Çok ama çok tatlılıkla, naiflikle hazırlanmış bu tokaların hepsi, belli. Seveceğiniz bir hesap.

@yahsiorgu / DİYARBAKIR / Örgü lifler

Kullanışlı, renkli lif modelleri ve örgü ile çalışılmış birçok iş bu hesapta.

@ikielinemegi / ELBİSTAN / Örgü çantalar, tokalar

Mini mini ve şık örgü çocuk çantaları, tatlış tokalar bu hesapta.

@nalaninneseligunlukleri / GAZİANTEP / Örgü çantalar, şapkalar

Bu örgü çanta harika bir yaz kombininin şık parçası olmuş. Seçmesi zor, çünkü daha birçok güzel çanta ve örgü şapka var bu hesapta.

@bir.toka.meselesi / HATAY / Örgü taçlar ve tokalar

Şeker mi şeker örgü taçlar ve tokalar kendilerine minik sahipler arıyor. Baksanıza ne çok model var!

@nisaninorguleri / KAHRAMANMARAŞ / Amigurumi örgü oyuncaklar, örgü anahtarlıklar, örgü tokalar

Gördüğünüz en tatlı Küçük Prens figürlerden birinin bu olduğuna eminiz. Hesaptaki tüm işler böyle şeker.

@tiniminitokalarim / ŞANLIURFA / Örgü tokalar, amigurumi örgü oyuncaklar

Papatyalı örgü taç çok şık olmamış mı? Minik örgü tokalar da var hesapta.

@bebeklerimbenimm / DİYARBAKIR / Örgü tokalar, iğne oyası küpeler

Hesapta cici örgü bebekler de var ama bu iğne oyası küpeler çok zarif değil mi? Belki siz de istersiniz.

@bugday_miyuki_taki_tasarim / ADANA / Miyuki boncuk takılar

Çeşit çeşit miyuki boncuk takılar bu hesapta. Özellikle bileklerinizi şenlendirmek için birçok model mevcut.

@naz.atolyesi / ADANA / Çanta modelleri

Süslü ama zarif bir el çantası arıyorsanız o neden bu model olmasın ki?

@dogankids / ADANA / Örgü taçlar ve tokalar

Örgü tacın minnoş güzelliğine ne demeli! Cici tokalar da mevcut hesapta tabii.

@cananin_hobileri01 / ADANA / Boncuk takılar

Göz dolduran hapisane işi boncuk kolye ve özellikle bilzeikler bu hesapta.

@elisihobiilerim / HATAY / Örgü tokalar ve çantalar

Kivili toka olmaz mıymış? İşte böyle de şirin olur.

@aycaninorguaski / HATAY / Miyuki bileklikler

Çiçekli, bol renkli miyuki bileklikler taşıyana ayrı bir hava katar mutlaka.

@orgusilerdukkani / KAHRAMANMARAŞ / Örgü bebek kıyafetleri ve örgü oyuncaklar

Çok yumuş, çok tatlış bir ayıcık bebek tulumu olmuş bu ama! Çevrenizdeki bebekler için bir düşünün.

@dizayngul / MALATYA / Etamin işleri

Çarpı işi sevenler için sempatik modelleri bulabileceğiniz bir hesap.

@biryumaktasarim1 / MALATYA / Çeşitli örgü ürünler, bebek giysileri

Sadece bebek örgüleri değil, sevgiyle örülmüş başka ürünler de bulacaksınız marifetlimizin hesabında.

@orgu_trend7787 / OSMANİYE / Örgü kıyafetler

Çiçekli örgü hırka çok havalı olmamış mı? Tatlı tatlı giymek istersiniz siz de belki.

@handmade.filiz / KAHRAMANMARAŞ / Örgü çantalar

Kağıt ipten örgü çantalar özellikle bahar ve yaz ayları kombinlerine çok yakışıyor. Göz atmak istersiniz bizce.

@gumusevdaa / İSKENDERUN / Kumaş çantalar

Kullanışlı gündelik kumaş çantalar bu hesapta.

@handymandygifts_amigurumi / DİYARBAKIR / Amigurumi örgü bebekler

Bazı amigurumi örgü bebekler aşırı güzel oluyor. Bu hesaptakiler de öyle işte.

@kahve_sunumkokteylpecete / MALATYA / Sunum peçeteleri

3 boyutlu iğne oyası çiçeklerle süslü kahve sunum peçeteleri gerçekten çok şık.

@maison_shane / KAHRAMANMARAŞ / Seramik kupa ve fincanlar

El yapımı birbirinden hoş seramik fincan ve kupaların olduğu çok zevkli bir hesap. Göz atın.

@rengarenk_design31 / HATAY / Ahşap boyama ürünler

Ahşap boyama tavşan anahtarlık cici görünüyor, hem işlevsel hem tatlı bir detay. Benzeri işler bu hesapta.

@patikci_emel / ADIYAMAN / Örgü patikler ve ev ayakkabıları

Çocuklar ve büyükler için çok özenle örülmüş çeşit çeşit patikler, ev ayakkabıları, ev botları, panduflar bu hesapta. Şıklık ve rahatlık için birebir.

@orgu_dunyamm2 / GAZİANTEP / Örgü tokalar

Rengarenk örgü toka modellerinden belki de bazıları sizin çevrenizdeki çocuklara göredir.

@ozgecehobii / GAZİANTEP / Punch nakışı çantalar

Punch nakışı işlemeli kumaş totebag çantanın güzelliği! Kumaş çanta sevenler için renkli seçenekler var hesapta.

@bellabags4 / MALATYA / Hasır örgü çantalar ve şapkalar

Ahşap saplı bu hasır örgü çantanın şık duruşu etkileyici. Hesapta çok hoş plaj çantaları, şapkalar da var.

@ipliklesanat / GAZİANTEP / Boncuk cevşen takılar

Cevşen takılar ilginizi çekiyorsa bu hesapta bol örneğini göreceksiniz.

@canbabies / İSKENDERUN / Amigurumi örgü bebekler

Bu sevimki örgü korkuluk bebeği sanki herkes ister gibimize geliyor!

@46hacer_bozkurt / KAHRAMANMARAŞ / İğne oyası

İğne oyalı yazmalar, tülbentler için çeşitli modeller bu hesapta.

@b27home / GAZİANTEP Punch nakışı yastıklar

Sevdiklerinizin evine çok güzel hediye olmaz mı bu harf işlemeli punch nakışı yastıklar?

@mursideninorguleri / ELAZIĞ / Örgü çocuk kıyafetleri

Hırkaların ciciliğine bakar mısınız? Belki siz de istersiniz?

@kikinin_atolyesi / ADIYAMAN / Makrome dekorasyon ürünleri

Çok cici değil mi? Bebek odası dekorasyonu için oldukça ideal ürünler var bu hesapta.

@ucuzler_tasarim_atolyesi / HATAY / Toka ve scrunchie modelleri

Çok şık scrunchie olmamış mı? Ama örgü tokalar ve yakalar da var hesapta.

@herilmeklegelenmutluluk / KAHRAMANMARAŞ / Amigurumi örgü bebekler

Ne kadar minnoş bir bebek, öyle değil mi? Dahası bu hesapta.

@punch_zuzu1 / DİYARBAKIR / Punch nakışı işler

Totebag ve lale sevenler için harika bir çanta seçeneği.

@hobi_store_ / KAHRAMANMARAŞ / Örgü bebek giysileri

Bu pek pıtırcık örgü bebek hırkası belki de tam sizin aradığınız şeydir.

@orguye_dair_hersey1 / MALATYA / Amigurumi örgü bebekler

Arkaya güzelim manzarayı alıp poz veren bu amigurumi örgü çift sizin de içinizi ısıtmadı mı? O zaman hesaptaki diğer işleri de seveceksiniz.

@light_artcraft / KAHRAMANMARAŞ / Dekoratif boyama, nakış

Dekoratif boyama süs objeleri, nakışlı örtüler ve punch nakışı yastıklar için bu hesaba bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

@elemegi.hobi / KAHRAMANMARAŞ / Örgü bebek giysileri, örgü çantalar

Bu yumuş yumuş örgü bebek giysileri çok tatlı ama hesapta harika örgü çantalar da var.

@nimeli_nakis / ADANA / Nakışlı ürünler

Nakışlı kolyeler nasıl hoş… Nakışla süslenmiş aynalar, tokalar ve başka güzellikler bu hesapta. Hediyelik olarak iyi fikirler.

@ayceyiiztasarim / KAHRAMANMARAŞ / Çeyizlik ürünler

Ne zarif bir örtü olmuş… Böyle nazenin çeyizlikler bu hesapta.

@varolsebila / MALATYA / Amigurumi örgü bebekler ve çantalar

Bu pembiş örgü çantalar çocukların çok hoşuna gidecek türden bize soracak olursanız.

@aylinzsy_ / GAZİANTEP / Örgü bebek kıyafetleri

Bu çikolata tatlılığındaki örgü bebek tulumu ve tamamlayıcısı patik süper bir iş olmuş.

@nurufettiryaki_ / ŞANLIURFA / Amigurumi örgü bebekler

Nasıl cool kızlar değil mi, oturmuş muhabbete dalmışlar bir de… Arkadaşları da hesapta sizin ziyaretinizi bekliyor.

@perii_ceee / ADIYAMAN / Örgü çantalar

Çantanın hoşluğu nasıl cazip… Rengi ayrı tatlı, verdiği poza ise ayrı bayıldık. Özellikle yaz ve bahar aylarına çok yakışır.

@_patiksenneti_ / HATAY / Örgü patikler

Örgü patik rahatlığı diye bir gerçek var. Size de tavsiye ederiz.

@lema_bags / OSMANİYE / Penye örgü çantalar

Penye örgü çantalar sağlam ve şık oluyor, bu su yeşili model gibi. Dahası da hesapta sizi bekliyor.

@zeynebinigneoyalariii / HATAY / Örgü patikler, örgü tokalar

Nasıl tatlı, nasıl yumuş yünden çocuk patikleri… Hesapta hem böyle minik örgü işler hem de iğne oyası çalışmalar bulunuyor.

@bi_dolu_orgu21 / DİYARBAKIR / Amigurumi örgü bebekler, örgü çantalar

Sempatil amigurumi örgü oyuncakların yanında böyle güzel ve naif örgü çantalar da bu hesapta sizi bekliyor.

@ebrunun_el.emekleri / KAHRAMANMARAŞ / İğne oyası

İğne oyası sevenler için birçok model bu hesapta.

@safiyenin_orgu_hazinesi / OSMANİYE / Örgü lifler, patikler, hırkalar

Şık ve gösterişli örgü banyo liflerinden hoşlananlar için birçok model bu hesapta görücülerini bekliyor.

@birdirbirguzellikler / ADIYAMAN / Örgü çantalar, bebek giysileri

Ama bu yenidoğan takımının hoşluğuna ne diyelim şimdi! Çok keyifli örgü işler bu hesapta.

@1anne1kiz46 / KAHRAMANMARAŞ / Amigurumi örgü bebekler

Nasıl tatlış örgü bebekler değil mi? Tam bir sonbahar bebeği olmuş, çok sevilesi! Dahasıda bu cici hesapta sizi bekliyor.

@cennetin_elinden / ADANA / Amigurumi örgü oyuncaklar

Bu tatlı mı tatlı uyuyan örgü tavşancığa aşık olmamak zor doğrusu!

@bir_hayalatolyesi / KAHRAMANMARAŞ / Kanaviçe anahtarlıklar

Kanaviçe isimli rengarenk anahtarlıklar ve bardak altlıkları orijinal bir hediye seçeneği olabilir.

@aysenin.hobisii / İSKENDERUN / Örgü tokalar

Bu kalem süsleri süper cici değil mi sizce de? Hesapta daha çok örgü tokalar var ama bu tatlılıklar bizim favorimiz oldu.

@zehra_clk_02 / ADIYAMAN / Tığ oyası

Tığ oyası sevenler için hoş modellerle dolu bir hesap.

@_oyuncakdunyasii / HATAY / Keçe anahtarlıklar, oyuncaklar

Keçe anahtarlıklar çok sevimli. Kendinize, çevrenize küçük hediye seçeneği olarak cici olmaz mı?

@feride_kevserin_orguleri / HATAY / Örgü çocuk kıyafetleri, örgü tokalar

Çok şık ve sade bir kız çocuk elbisesi olmuş; siz de belki istersiniz…

@zeyno__tasarim / İSKENDERUN / Rattan objeler

Rattan el örgüsü objeler çok popüler oldu, iyi ki de oldu. Bu duvar çiçekliği sepet gibi başka işler de göreceksiniz hesapta.

@renkli_ahsap_hobi / HATAY / Amigurumi örgü bebekler

Nasıl da güzel oturmuş poz vermiş kızımız… Böyle pıtırcık bebekler bu hesapta.

@dilek_ve_hobi_dunyasi / HATAY / Bebek yüz örtüleri

Tığ oyası nazar boncuklu pek şık bir bebek yüz örtüsü modeli. Pek çok farklı çeşit daha hesapta mevcut.

@orgusandigim63 / ŞANLIURFA / Amigurumi tavşanlar

Amigurumi örgü ayıcıklı bebek çıngırağı lazımsa nereye gideceğinizi biliyorsunuz artık!

@irmak_hobidunyasi / GAZİANTEP / Örgü taçlar ve tokalar

Böyle cici taçlar özellikle kostümleri tamamlamak için birebir oluyor bize sorarsanız. Bir sürü toka modeli ve böyle cici örgü çocuk çantaları da mevcut.

@sim_sirma_dizayn / KAHRAMANMARAŞ / Sim sırma çantalar, seccadeler, bohçalar

Kahramanmaraş işi sim sırma çantalar, gelin damat bohçaları, seccadeler göz kamaştırıcı. Bir bakın mutlaka.

@didemli_ilmeklerr / GAZİANTEP / Amigurumi örgü oyuncaklar

Ne sempatik bir kız olmuş bu! Arkadaşları da hesapta sizi bekler.

@duru.nun_elisi_dunyasi / HATAY / Çocuklar için örgü ürünler

Küçük hanımlar için örgü çantalar, tokalar sipariş verilebilecek bir hesap.

@lifdiyari_ / MALATYA / Örgü lifler

Yumuş yumuş ve çok güzel örülmüş banyo lifleri bu hesapta.

@bubenimdunyam31 / HATAY / İğne oyası

İğne oyalı mevlüt örtüsü ne kadar zarif olmuş… İğne oyalı çalışmalar bu hesapta.

@hulya.akgul.safa / HATAY / Amigurumi örgü bebekler

Küçük balıkçının şeker duruşu tam bitimlik. Böyle tatlı başka modeller ile dolu bir hesap.

@elif.art.desing / HATAY / Örgü çantalar ve hırkalar

Çantanın güzelliğine bakıp kalanlar, bir de hesaptaki hırkaları, yelekleri görmeli…

@irem_hobi_atolyesi / ŞANLIURFA / Nakışlı ürünler

Ne kadar zarif nakışlı kolye uçları… Nakışla süslenmiş başka ürünler de bulacaksınız hesapta.

@eylul.onlineshop / GAZİANTEP / Örgü tokalar, bebek kıyafetleri

Çok sade ve modern bir kıyafet olmuş bu elbise. Bunun gibi cici örgü giysiler sipariş üzerine yapılabiliyor.

@amigurumi_babyworld / HATAY / Amigurumi örgü inek oyuncak

Ne sevimli bir örgü inek olmuş ama! Marifetlimiz bu konuda uzmanlaşmış, en cici örgü inekleri örüyor.

@tuyyuksel / MALATYA / Nostaljik kırlent modelleri

Birbirinden naif, nostaljik dokunuşlı kırlent kılıfları evinize yumuşak bir dokunuş için ideal.

@ignem27 / GAZİANTEP / İğne oyası

İğne oyası işlere meraklı olanlar için zengin bir hesap.

@hacerinelemegi_4680 / KAHRAMANMARAŞ / Örgü şallar, battaniyeler, patikler

Bu güzelim şallar her şeyin üzerine yakışıyor, her tarza uyum sağlıyor. Belki siz de istersiniz.

@elemeklerim802 / GAZİANTEP / Örgü patikler, çantalar, bebek giysileri

Böyle büzgülü pembiş bir örgü çantaya ihtiyacı olan bir ufaklık tanıyorsunuzdur belki.

@gullusahsaglam / HATAY / Amigurumi oyuncaklar ve anahtarlıklar

Ciciliklere bakın… Bu hesabın sahibinin elinden çıkma.

*

Devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın