İncili kelebek süslemeli hastane çıkış seti

-

kiz-bebek-hastane-cikis-setleri
Herkese merhaba. Yeni çalışmamda sizlere kelebek süslemeli pembe fiyonklu kız bebek hastane çıkış seti yapımını ve malzemelerini paylaşacağım.
Setimiz 5 Parçadan oluşuyor. Kadife bebek battaniyesi, tulum, şapka, saç bandı ve ayakkabı.
Süslemeler için kristal taç ve incilerden oluşan kelebek meç figürü kullanıldı. Fiyonkları için de pembe saten ve şifon kurdeleler… Kurdeleler çift olarak hazırlandı, üst üste katlanarak ortadan dikildi. Orta kısımlarına kristal taş geçildi. Kelebekler kıyafetler üzerine monte edildi ve hazırlanan fiyonklar yerlerine monte edildi. Fiyonk renkleri isteğe göre değiştirilebilir.

Bir cevap yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar