Pazar, Mayıs 28, 2017
İncili kelebek süslemeli hastane çıkış seti

İncili kelebek süslemeli hastane çıkış seti

0

kiz-bebek-hastane-cikis-setleri
Herkese merhaba. Yeni çalışmamda sizlere kelebek süslemeli pembe fiyonklu kız bebek hastane çıkış seti yapımını ve malzemelerini paylaşacağım.
Setimiz 5 Parçadan oluşuyor. Kadife bebek battaniyesi, tulum, şapka, saç bandı ve ayakkabı.
Süslemeler için kristal taç ve incilerden oluşan kelebek meç figürü kullanıldı. Fiyonkları için de pembe saten ve şifon kurdeleler… Kurdeleler çift olarak hazırlandı, üst üste katlanarak ortadan dikildi. Orta kısımlarına kristal taş geçildi. Kelebekler kıyafetler üzerine monte edildi ve hazırlanan fiyonklar yerlerine monte edildi. Fiyonk renkleri isteğe göre değiştirilebilir.

Paylaş
oykulutasarimlar
Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz. Face Web ve İnstagram sayfa ismimiz oykulutasarimlar Hepinizi Bekleriz...
Satış için ulaşabilirsiniz: