Keçeden turuncu kitap kılıfı

-


Keçeden turuncu kitap kılıfı modeli. Kitaplarımız hepimiz için özeldir, hele de severek okuduğumuz bir kitapsa… Onları da tıpkı kendimizi giydirdiğimiz gibi giydirerek koruyabiliriz diye düşünerek tasarlamaya başladım kitap kılıfı modellerini. Bu görmüş olduğunuz turuncu kılıf keçeden yapıldı. Üzerini nazar boncukları ile süsledim. Kitap kılıfının bir de kendinden ayracı var, onun da ucuna minik bir nazar boncuğu ekledim takım oldular.

En iyi arkadaşın kitap olduğunu bilmeyen yoktur. Siz kitabınızı okurken meraklı gözler ne okuduğunuzu anlamaya çalışır, veya tatildesiniz deniz kıyısı, havuz sularından sıçrayan sular kitabınızı ıslatabilir, kitap güzel ama kapağı daha güzel olabilirdi de diyor olabilirsiniz… Siz de kitabınıza güzel bir kılıf alarak bu durumları bertaraf edebilirsiniz. Defterlerinizi, ajandalarınızı kılıf içine takabilir kendinize özgü bir tarz yaratabilirsiniz.

İster kendinize, ister sevdiklerinize armağan edebileceğiniz kitap kılıfı modellerini doğum günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü gibi tüm kutlamalar ve özel günler için alabilirsiniz. Bana profilimden ulaşmak mümkün.

Her gününüz sağlıkla ve mutlulukla geçsin…

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin