Kına el süsleri

-


Merhaba 10marifetliler. O kadar uzun zaman oldu ki… Bunlar yeni başladığım kına el süsleri. 6 aylık kızı olan bir anne için hazırlandılar. Minnacik ellere özel tasarladım. Kurdele üzerine önce tül sonra keçeden yaptığım bebek yüzünü saçlarını ve süsünü yapıştırdım. Ve ortaya çıkan şirin kına el süsleri işte böyle oldular.

İlk yaptığım siparişlerimden biriydi. Yaparken çok keyif aldım. Ve şimdi daha farklı modeller çalışıyorum. 10marifet’te tekrar yazı paylaşmak çok mutluluk verici. Buraları çok özledim. Tekrar ayın marifetlisi etkinliği yapmanızı çok isterim :) Çünkü öğreniyorum ve yaparken keyif alıyorum. İyi ki varsınız 10marifet ve ailesi. Herkese sevgiler benden. El işlerimle ben her zaman buradayım.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Daha küçükken başladım haroşa öğrenmeye,zaman geçti,ortaokulda lif örmeyi öğrendim,çeşitli ürünler yaptım liften,meslek lisesinde sanayi nakış bölümünü okudum,ve daha çok şey öğrendim,zaman geçti evde olmama rağmen hiçbir kurs görmeyerek kendimi geliştirdim, şimdi ise her türlü el işinden keçe, nakış, iğne oyası, dikiş, aksesuar,takı ve daha yaptığım bir sürü el işi beni bugünlere getirdi.....