Kuzu keçe bebek şekeri

-

kece-kuzu-bebek-sekerleri-5
Kuzu figürü dikmek en sevdiklerimin başında geliyor. Geçtiğimiz aylarda dünyaya gelen bir arkadaşımın yeğeni için mavi renkli kuzu magnetler hazırladım.
Tüm parçalar (saç, kafa, beden ve ayaklar) dolgulu olarak hazırlandı. Erkek bebek olması sebebiyle hem mavi renk hem de mavi papyon tercih ettik. Tüm dikişler bitince tülle sararak şık bir görünüm kazandırdık.

kece-kuzu-bebek-sekerleri

kece-kuzu-bebek-sekerleri-

kece-kuzu-bebek-sekerleri-2

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Merhabalar Şeker Keçeler adından da anlaşılacağı üzere birbirinden şeker, sevimli el emeği göz nuru keçe ürünlerimi paylaştığım bir platform. Keçelere olan merakım, hamileliğim sırasında oğluma bebek şekeri hazırlıklarım sırasında başladı. O dönem büyük bir gayretle süslerimi kendim hazırladım. Sonrasında gerek yerli gerek yabancı bloglarla bu işin içine iyice daldım. Keçe dünyası tam bir derya, yapılabileceklerin sınırı yok. Hayal gücü tek gıdamız. Umarım paylaştıklarımı ve yaptıklarımı beğenirsiniz. Beğendiğiniz şeylere sahip olmak isterseniz veya aklımda bu var benim için yapabilir misin derseniz sekerkeceler@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.