Lohusa Tacı – Bebek Bandı Kombini

-

lohusa tacı

Lohusalığın simgesi kırmızı… Kırmızının nazara karşı korumacılığı ve diğer taraftan albasmasını engellediği duyumu üzerine lohusalıkta kullanılabilecek şık bir aksesuar lohusa tacı….

İşte size sıradışı bir model ve yanında yakında dünyay gelecek minik bir prenses için annesi ile birlikte kullnabileceği şık bir bebek bandı. Nasıl, sizce de  hem şık hem de farklı değil mi?

Detaylar için bloguma beklerim…

2 yorum gelmiş

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Merhaba ben Berna ..Yaklaşık 4 yıldır yün keçe ile uğraşıyorum.Yün keçeden otantik dekoratif ev aksesuarları , kaftanlar , vazo süslemeleri yapıyorum...Ayrıca yine keçeden gözlük kılıfları , portföyler, cüzdanlar hazırlıyorum..Yün keçeden tablolar yapmayı çok seviyorum. Ayrıca farklı malzemeleri biraraya getirip saç aksesuarları , taçlar , tokalar, lohusa taçları , bebek bantları hazırlıyorum...Yeni ve değişik birşeyler üretmek benım için çok keyifli...Özellikle müşterilerimden gelen istekler doğrultusunda birşeyler hazırlamak inanılmaz güzel...Bazen çok yorulsam da , müşterilerimden gelen güzel bir yorum tüm yorgunluklarımın silinmesine neden oluyor... Detaylar için https://www.facebook.com/feltdesignb ve http://hayatiminrenklerikeche.blogspot.com/ bloguma beklerim...