Çarşamba, Ekim 26, 2016

Nikah Şekerleri

10

Nikah şekerleriaşmış durumda. Gerçi buralarda var mı bilemiyorum. İstek üzere olabilir belki. Yeni evlenecek olan varsa baksın derim.Harikalar vallahi…

10 YORUMLAR

  1. damat tarafına erkek donu, gelin tarafına sütyen şeklinde yaptırıp vereceksin. nikahın asla unutulmasın.(iyi ki bu imkanlar ben evlenirken yokmuş.mazallah fikrime uyum gösterebilirdim.)tabiyki bu buluşumu masum (!) iç çamaşırlarından daha uçuk simgelere ilerletmek mümkün yazmak isteyen ellerime inat, hayal gücünüze bıraktım diğerlerini.(bilg. başında sırıtmadan düşünelim lütfen.”neye gülüyorsun?” soruna cevap vermek istemeyebilirsiniz)

  2. Çok güzeller, lavanta kesesi olarak da kullanılabilir.Kondorcum senin işler hala çok yoğun sanırım canım. Dikkat et kendine :)))

  3. Kondorcum senin işler hala çok yoğun sanırım canım. Dikkat et kendine :)))

    ühühü ühüh hüü.salya sümük.kolay mı? sanıyosun, delilik tez sınavı vermek .ühühühü

  4. Yani oturdum diktim bunlara benzer bişi napim evlendiimde benimde lavanta kesem vardı ama şu anda kesemden tane bile kalmadı.Neden çünkü eşimle tartıştım sonra attım gitti hepsini.Haydaaaaa insan özel bişeyi bu kadar çabuk nasıl siler.Bende şaştım kendime.Neyse bi tane benzeri bişe diktimde içine ismimizi yazıp koyimde bari oğlan büyüdüğünde nikah şekeriniz nerde demesin.:Ya evliliğin ilk yıllarıydı oldu bi kere.Aff diliyorum..

  5. Ya evliliğin ilk yıllarıydı oldu bi kere.Aff diliyorum..

    ya bence hiç dileme. samimi söylüyorum kızgınlık anında böyle fıydırıp atma işleri bence özellikle kadınlara iyi geliyor:) dediğin gibi telafi nasılsa mümkün.bende geçen gün içtiği sigara külünü çöpe atmamış mutfak kokmuş her sabahki olağan kızgınlığıma yaşarken küllükten aldım hırsımı sabah sabah adama dalaşacağıma.ooohh sefam olsun.hiç böyle huylarım yoktu.ne güzelmiş.:)…kötüyüm ben kötüyüm kötüyüm