Peçete Halkaları

-

Sanırım çoğumuz peçete halkaları yapmayı ve kullanmayı seviyoruz.İşte bunlarda benim yaptıklarım…Yuvarlak plastik halkalara saten kurdela sarıp, çiçek boncukları ile süsledim.

44 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  Canım çok güzel olmuş ellerine sağlık çok güzel düşünmüşsün ben de yeni öğrenmiştim çiçek yapımını hemen denerim

 2. Avatar photo

  ay rengarenk olmuşlar çok guzel benımde yenı evlecek kuzenım var onlara bunlardan yedıye yapıyım ıyı fıkır once takımlarını gormem gerek ne renk dıye :D çiçekler hazır sanırım ?

 3. Avatar photo

  fosi, karabidikim, incili kız teşekkürler…Sevgili karabidikim, her bir parça, çiçek boncuğu diye ayrı satılıyor, zevkine göre dizayn ediyorsun.Fotoğraflara hep adımı ekliyordum, som iki yazıda unutmuşum, haklısın incili kız yazmak gerekiyor, gerçi isterlerse onu da silerler.

 4. Avatar photo

  yenihayat peçete halkaların çok hoş olmuş, sofraya bambaşka bir hava katıyor, üstelik neredeyse 0 maliyetle.yamalıbohça teşekkürler.

 5. Avatar photo

  gerçekten çok şık olmuşlarben daha kendime peçete halkası yapmadım sırada tam karar vermedim ne yapayımbirkez yapıcam çok seveceğim birşey olsun istiyorumçok beğendim yaptıklarınızı

 6. Avatar photo

  on parmagında on marifet valla hayran hayran baktım çok güzel olmuş ne kadar çok kişide begenmiş ellerine saglık ablacım

 7. Avatar photo

  lif için hangi halkaları kullanıyorlar bilmiyorum da ben manifaturacıdan peçete halkası olabilecek büyüklükte olanlardan almıştım.

 8. Avatar photo

  şimdi ölçtüm, çapı 4,5cm.halkayı kurdele ile sardıktan sonra, çiçekleri çiçek teli ile biraraya getirip, monte etmiştim.Sen uğraşma başka şey yap, ben sana göndereyim.

Bir yanıt yazın