Pembe doğum günü parti süsleri

-


Doğum günleri için parti süsleri hazırlama işine kendi çocuklarımın doğum günlerine hazırlanırken merak saldım. Tüm sevdiklerimin yardım isteyen herkesin doğum günlerinde değişik fikirlerle birlikte olmak her zaman hoşuma gidiyor. Bu yüzden tekrara düşmek değil de değişik konseptler çalışmak beni oldukça eğlendiriyor. Burada da o konseptlerden birini görüyorsunuz. 8 yaş doğum günü için oldukça uygun olan bu çiçekli tema; benim adlandırmam ile “Floral Doğum Günü”. Pembe çiçekler ve kalplerle süslü eğlenceli bir parti seti oldu.

Pembe doğum günü parti süsleri içinde iyi ki doğdun yazılı ve fotoğraf süslemeli duvar süsü, olmaz olmaz parti şapkaları, gelen minik davetlileriniz için içine şekerleme ya da küçük sabun konulabilecek minik hediye kutusu, cupcake sargısı ve kürdan süsleri, peçete halkası, pipet bayrakları, bardak stiker modelleri ve daha neler neler var : ) İsteğe göre ekleme çıkarma yapılabilir.
Doğum günü parti süslerini kişiye özel renk ve istenilen süslemelerle yapıyorum. Erkek ve kız çocuklar için kafanızdaki temalarda çalışabiliriz. Sevdiği bir çizgi film kahramanının figürleri ile süslü ya da arabalı, Barbie bebekli, kalpli ve çiçekli pek çok parti konsepti oluşturmak mümkün.

Dilerseniz bastırıp adresinize yollayalım, dilerseniz basım dosyalarını mail ile size yollayalım. Her bütçeye, her keseye göre dilediğiniz temada çalışılır.

Bana profilimdeki linklerden ulaşabilir sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın