Pazar, Mayıs 28, 2017
Pembe örgü bere, atkı ve eldiven seti

Pembe örgü bere, atkı ve eldiven seti

0

cicek-suslemeli-pembe-orgu-bere-ve-atki-takimlari
Merhabalar arkadaşlar. Havaların soğuduğu bu günlerde süsünden vazgeçmek istemeyenler için farklı alternatifler üretmeye çalışıyoruz :)
Kızlarımıza özel örgü atkı, bere ve eldiven setimizi pembe ve krem tonlarında çiçekler ile süsledik. Berenin içi yumuşacık polar. Kulakları koruyucu kısmı da en sevdiğim yönü. Renkleri isteğinize göre değiştirebilirsiniz. Berede çiçeklerin altında pembe puanlı tül kullanılarak romantik bir hava verilmeye çalışıldı, malum puanlı tül ve şapka modası aldı başını gidiyor :) Biz de modaya uyalım ama değil mi?

Diğer modellerim için bana buradan veya buradan ulaşabilirsiniz…

Paylaş
oykulutasarimlar
Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz. Face Web ve İnstagram sayfa ismimiz oykulutasarimlar Hepinizi Bekleriz...
Satış için ulaşabilirsiniz: