Pembe örgü bere, atkı ve eldiven seti

-

cicek-suslemeli-pembe-orgu-bere-ve-atki-takimlari
Merhabalar arkadaşlar. Havaların soğuduğu bu günlerde süsünden vazgeçmek istemeyenler için farklı alternatifler üretmeye çalışıyoruz :)
Kızlarımıza özel örgü atkı, bere ve eldiven setimizi pembe ve krem tonlarında çiçekler ile süsledik. Berenin içi yumuşacık polar. Kulakları koruyucu kısmı da en sevdiğim yönü. Renkleri isteğinize göre değiştirebilirsiniz. Berede çiçeklerin altında pembe puanlı tül kullanılarak romantik bir hava verilmeye çalışıldı, malum puanlı tül ve şapka modası aldı başını gidiyor :) Biz de modaya uyalım ama değil mi?

Diğer modellerim için bana buradan veya buradan ulaşabilirsiniz…

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
oykulutasarimlar

Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın