Cumartesi, Nisan 29, 2017
Pembe saten lohusa terlikleri

Pembe saten lohusa terlikleri

0

inci-suslemeli-pembe-saten-lohusa-terligi-3
Elif Hanım’ın siparişi bu lohusa terlikleri. İster hastane odasında, ister evde şık ve zarif bu saten kumaşla kaplı lohusa terlikleri taçlı broş, danteli incili broş ve incili şeritle tamamladım.
Terlik tabanını pembe keçeyle kapladım, incili broş süslemesi ve minik taçlar terliklerimi tamamlıyor. Süslü tasarımlardan hoşlanan anne adayları için ilgi çekici bir model.

inci-suslemeli-pembe-saten-lohusa-terligi

inci-suslemeli-pembe-saten-lohusa-terligi-

inci-suslemeli-pembe-saten-lohusa-terligi-2

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul\'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi Bebechocolate adlı facebook sayfasında ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com