Cumartesi, Ekim 22, 2016

pet tabaklarla napıcaz?

76

Bilumum ürünlerin konduğu renkli tabakları bile atmaya kıyamayan bendeniz evirip çevirip onlardan ne yapsam diye düşündüm ve…..

Minik birer terlik şeklinde kestiğim pet tabakları kokoş bir şekildede süsledim.artık pırtık kurdele ,şerit…arkalarına mıknatısları yapıştırdım.silikonla tabiii..işte böyle kokoş kokoş yerlerini aldılar.Nasıl ama???

76 YORUMLAR

 1. Yaaaa müthişiniz nasıl buluyorsunuz böyle güzellikleri şimdi bende elime ne geçse ay bunuda atmıyım birşeyler olur diyorum,işte atamıyacağım bir ürün daha

 2. Çok şeker olmuş canım ellerine sağlık. Geçen gün sergun’un gönderdiği flip flop bardak altlıkları da olur herhalde bu tabaklardan. Denemek lazım:)

 3. valla harikasın ben de 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi heraldetuttum bunu yarına yemeğim var ama çarş. günü biz de tavuk yiyoruz:)))

 4. tebrikler alkış alkış alkış…. çok guzel olmuşlar ya nerden bulursunuz boyle yaratıcı fıkırlerı ellerınıze sağlık super olmus bloga gıbı bende elime gecenı degerlendırebılırmıyım dıye dusur oldum yahu :D

 5. Yarın gelecek misafirlerim için hazırlığımı bitirip azıcık yorgunluk gidereyim dedim geldim.Aman nasıl güzel yorumlar gelmiş benim magnetlerime..Çok ama çok teşekkürler hepinize.Beğenmeniz beni çok mutlu etti.Sizlerde harikasınız .Burada olmak çok güzel ve bende sizleri çok seviyorum:)))))))))

 6. Bugün bende 10marifet zor açılıyor, o yüzden yorumda yazamadım, hazır açaılmışken yazabildiğim kadar yazayım:) Arkadaşım süpersin inan, nasıl akıl ettin bunu, hem fikir, hem terlikler harikalar, ellerine sağlık canımcım…

 7. gönül abla harikasın bloğundada görmüştüm bayıldım yani bu ne yaratıcılık yani sen bişey yapma diye elini ayağını bağlasalar ya bi açında bu ipten bak çok güzel şal olur dersin süpersin sevgilerrrrrrrrrrrrr

 8. yani bu ne yaratıcılık yani sen bişey yapma diye elini ayağını bağlasalar ya bi açında bu ipten bak çok güzel şal olur dersin süpersin

  aynen yaprağın dediği gibi..hayranım sana gönüülll süpersin:))

 9. arkaya mıknatısları yapıştırırken silikon süngeri eritmedimi gerçi çok ısıtmadan idare etmişte olabilirsin ama bu tür maddeler hemen sıcak silikonla eriyor. Bu tabaklar bendede yığılı başka bir niyete sakladım duruyor ama bir türlü gireşemedim kendilerine.

 10. yaprak engin diyor ki;gönül abla harikasın bloğundada görmüştüm bayıldım yani bu ne yaratıcılık yani sen bişey yapma diye elini ayağını bağlasalar ya bi açında bu ipten bak çok güzel şal olur dersin süpersin sevgilerrrrrrrrrrrrr

  Yaprakcım ,çok tatlısın canım ya..haklısın,ipe gözümü diker ne olur diyedüşünürdüm:))

 11. kondor diyor ki;arkaya mıknatısları yapıştırırken silikon süngeri eritmedimi gerçi çok ısıtmadan idare etmişte olabilirsin ama bu tür maddeler hemen sıcak silikonla eriyor. Bu tabaklar bendede yığılı başka bir niyete sakladım duruyor ama bir türlü gireşemedim kendilerine.

  Sevgili kondor,silikonun ısısındanmı bilmem erime olmadı.sadece parmakarası olan modeli yaparken özellikle orada ucunu tutup eriterek derinlik verdim.düğüm yaptığım kurdelenin düğümünüde o derinliğe gömerek yapıştırdım.Hiç sorun çıkmadı yanii.

 12. bişey itiraf edeyimmi ben önce bu terlikleri gerçek sandım ve içimden ama bunlar kırılııırr dedim sonrada güldüm tabi kendi kendime:)

 13. kaanegemen diyor ki;bişey itiraf edeyimmi ben önce bu terlikleri gerçek sandım ve içimden ama bunlar kırılııırr dedim sonrada güldüm tabi kendi kendime:)

  :)) Gerçeğe o kadar benzemişler yanii hı?

 14. çok güzel ellerinize sağlık…bunların minikleri yapılıp,magnet olarakta düşünülebilir,sevimli olurlar bence…iyi fikir verdiniz

 15. neduk diyor ki;Straforu peligom, uhu çok fena eritiyor.Kulağınızda bulunsun.Gönüldenele’ciğim bende plastik kağıtlardan var, onlarla deneyeceğim izninle.

  Aşkolsun..İzin ne demek.Kimbilir ne güzellikler çıkar sizen.

 16. yenihayat54 diyor ki;çok güzel ellerinize sağlık…bunların minikleri yapılıp,magnet olarakta düşünülebilir,sevimli olurlar bence…iyi fikir verdiniz

  Yenihayat54;sanırım resimden ebatları büyük duruyor.Bunlarda minik birer magnet :)))

 17. yine atladığım bir güzellikler.:((neyseki yakaladım. gönüldenele harikasınız. muhteşem olmuşlar.hemencecik tuttum:))

 18. oku oku bitiremedim vallahi :)konu nerde bilemiyorum ama İNANILMAZ ŞEYLER YAPMIŞSIN YİNE ABLACIM gönlüne sağlık o ellerine ne denmeliki öpülesi ellerine sağlık..